Nepřítel mého nepřítele

Nepřítel mého nepřítele https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155704/nepritel-meho-nepritele-155704.jpg 4 1122 226

Bavettovi série

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?... celý text

Lenka40
09.01.2017 5 z 5

Takže druhý díl ze série Bavettovi je za mnou a zase prostě paráda. Opět se kniha četla sama . Příběh byl prostě krásný . Hned se vrhnu na poslední díl z této trilogie a budu doufat ,že mě ani v tom posledním díle Kateřina Petrusová nezklame .
Opět DOPORUČUJI =)

Macawi
04.01.2017 5 z 5

MOŽNÉ SPOILERY!: Kniha se mi možná líbila ještě o trochu víc než předchozí díl. Mám moc ráda Roberta, takže jsem byla nadšená zjištěním, že se valná část děje vypráví z jeho úhlu pohledu. Jsem velmi ráda, že se autorka neopakovala, chvíli jsem se bála, že "odstraní" i dalšího bratra. :-)

alena67
02.11.2016 5 z 5

ještě lepší než první díl

Aracely
29.09.2016 5 z 5

Nádherný druhý díl! Knihu jsem četla hrozně dlouho z důvodu nedostatku času, ale asi po měsíci jsem ji otevřela a už dočetla:-). I po takové pauze se mi to všechno vybavilo a plynule jsem navázala tam, kde jsem skončila. A jsem nadšená!!! A rozhodně doporučuji k přečtení, stejně Jako díl první!

Fizulka71
01.08.2016 3 z 5

Tenhle díl se mi taky líbil, i když jsem upřímně pochybovala, že by to šlo v mafii takhle hladce. Nejvíc mě bavily slovní přestřelky Roberta a Johnyho, s těmi si autorka opravdu vyhrála.

alzbeta4340
26.07.2016 5 z 5

Pěkné oddechové čtení, Roberta jsem si moc oblíbila. Na konci jsem ještě čekala nějaký zádrhel s "Rodinou", souhlasím s názorem, že šlo všechno až moc hladce. Jinak ale moc dobré, určitě si přečtu třetí díl.

DarkFireflies
24.07.2016 4 z 5

Kniha se čte lehce, jako oddechové čtení perfektní.
Tento díl je slabší než díl předchozí...Ale stále se drží dobře.:)

Barbra06
23.06.2016 4 z 5

Tak je vidět, že autorka píše ryze romány pro ženy, kde chybí aspoň jedna stránka pořádného napětí a nějakého zvratu. Já si její náměty o mafii hrozně moc oblíbila a nejsem fanouškem akčních věcí, ale tady u toho druhého dílu, už mi ta nějaká "akce" vyloženě chyběla. Všechno šlo až moc hladce, aspoň maličko nás mohla napínat, jak to skončí.
Nicméně i tak se mi tahle série moc líbí a hodnotím kladně. Ale přeci jen první díl Nebezpečná láska lepší.

anais
28.05.2016 1 z 5

Děj příliš vleklý, přeskakovala jsem stránky, v polovině knihy jsem to vzdala, když jsem zjistila, že to dopadne přesně tak, jak to od počátku vypadalo. Čekala jsem víc.

Pedruska01
13.05.2016 5 z 5

Bravurně napsáno a vymyšleno, jako fakt. Četlo se to naprosto výborně, bavila jsem se u toho, věčně pobavené úšklebky na tváři jak debil. :D Pošťuchování mezi Robertem a Johnym (ten chlap mě bavil!), jsem vždycky nedočkavě hltala. Bylo fajn poznat trochu blíž Roberta, druhého bratra z Bavettů, měla jsem ho i ráda. Jo a ten její osud, co jí připravila autorka vůbec nebyl špatný, jediné, co mě trošičku iritovalo byla astronomická rychlost až možná kapku nelogičnost, jak si najednou uvědomili, že po sobě neskonale touží. Jasně, nějak to autorka musela udělat, aby ta kniha neměla milion stránek, ale na mě to nebylo nějak přesvědčivé, nevím. Každopádně, dá se to skousnout a hodnocení tomu odpovídá.
Robertovu mámu jsem prostě nepochopila. To není máma... to je... jde to snad pojmenovat? Taky mě hrozně bavilo, že po dlouhé době se Robert setkal s Michaelem, a taky to jejich bratrské pošťuchování. Usmívala jsem se fakt jak debil! :D Ale kdybych si měla vybrat, nevím, nejspíš mě to táhne do prvního dílu za Mikem (a Paige) :D, nejspíš proto, že jsem z Mika mohla poznat víc než jen nedosažitelného mafiána z New Yorku. :)
Však, i když jsem si dokázala něco najít, je to velmi zanedbatelné, protože autorka skutečně umí! U jejího jména mám večkeré čtivé položky odškrtnuty, a tak se těším na další záležitost, kterou nám naservíruje! :)

helenkan
12.05.2016 5 z 5

Skvělé čtení.Zase od všeho trochu jako v prvním díle.Bezva jsem se bavila.Jen ta jejich máma,fakt neskutečná kravka.

Aymira
24.03.2016 4 z 5

Slabší než první díl.

hanydol
11.03.2016 5 z 5

Bavila mě moc. Přesto, že jsem první četla třetí díl a vlastně jdu pozpátku :-) i tak.. O to víc mě baví se dodatečně seznamovat s postavami, které znám z třetího dílu... Nejraději mám ale asi stejně Henryho

Ewik
11.03.2016 5 z 5

Skvělá kniha. Jsem opět maximálně nadšená!!!!! Ještě lepší jak první díl. Dala bych í víc hvězdiček, kdyby to šlo. Skoro mi bylo líto, že jsem na konci a musím se rozloučit.

Přiznám se bez mučení. Znovu jsem se do Roberta zamilovala. Oproti předchozímu dílu byl tak krásně lidský, se všemi přednostmi a chybami. Laskavý i přísný, kamarád i šéf, ochránce a nepřítel, ale vždy se srdcem na pravém místě. Všechny jeho vlastnosti jsem si zamilovala. Pořád to byl "bubák," ale líbilo se mi to. Dojímalo mě, jak byl nadšený z obyčejných a běžných věcí.

Smála jsem se jeho nervozitě z malého dítěte, jeho šarvátkám s Johnnym, který vždycky věděl, jak Robbiemu zvednout mandle. "Neříkej mi Bobby, blbečku!" :-) Bavila jsem se jeho kuchařským uměním. " Ty už nevař, nikdy. Mohli by tě za to zavřít."

Akorát Henry působil trošku jako trubka. :-)

Moc fajn kniha se sympatickými postavami, vtipnými dialogy a pořádnou náloží emocí.
"Neozval se. Prostě přišel."

Doporučuji!

ivousekk
01.03.2016 4 z 5

Opět skvělé čtení. Zajimavé bylo podání děje prostřednictvím hned dvou hlavním postav, ne jen jedné. Ale neubráním se srovnání, jednička se mi líbila víc.

Rose18
28.02.2016 4 z 5

Kateřina Petrusová je bohyně, nemůžu se dočkat dalšího dílu!

petvet
14.02.2016 5 z 5

Knihy od českých autorů moc nemusím,ale knihy od K.Petrusové jsou opravdu úžasné!! Téma příběhu,děj má hlavu a patu,sympatické hlav.postavy, dobře promyšlené vztahy a jednotlivé díly se do sebe hezky prolínají.
Za mě doporučuji a těším se na 3.díl :)

Jaruce
11.02.2016 5 z 5

Další úžasný díl rodiny Bavettovych , ano je jiný než první díl, ale stejně skvělý nechyběl tam humor, který mě fakt bavil, takové hlášky člověka donutí se smát a pak vypadáte jako debil co se začne smát nahlas jen tak z ničeho nic. Libí se mi drsní mafiáni z kterých láska udělá zamilovaný blázny kteří pro své protějšky udělají cokoliv, první díl byl více emoční kdežto druhý více humorný. Opět mě autorka nezklamala a s chutí začnu třetí.

MinaHawke
10.02.2016 5 z 5

I druhý díl se mi líbil. V prvním díle mi Robert moc nesedl, ale tady byl skvělej.Jo se mi taky moc líbila a Amy je úžasná, chytrá holčička, hlavně jak přivádí Roberta do rozpaků:) Štěňátko Angus a jeho věčné loužičky, prostě bomba:)
Nechyběl humor ani napětí. Jedním slovem-SUPER!

hexe
26.01.2016 5 z 5

Opet velmi poutave cteni autorka proste vi jak na to.
Krehke divky, velci morousove, mocni italove a drsni ochranari. Kdo by se nebavil? Zapletka byvale policistky a syna velke mafianske rodiny, pekna zapletka a napeti. Nemohu nic vytknout...mohu jen doporucit.

pro ženy

Kniha Nepřítel mého nepřítele je v

Přečtených1 585x