Nepřítel mého nepřítele

Nepřítel mého nepřítele https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155704/nepritel-meho-nepritele-155704.jpg 4 1122 226

Bavettovi série

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?... celý text

evik2710
19.04.2021 4 z 5

No sladacek ale moc pěkně se čte

Knihajeradost
21.03.2021 5 z 5

(SPOILER) Česká autorka Kateřina Petrusová mě nepřestává udivovat. I tento druhý díl je psaný lehce, svižně, vtipně a bez zdlouhavých scén. Její styl psaní mě úplně vtáhl do děje. Ten je sice snadno předvídatelný, ale vůbec mi to nevadilo. Střídají se pohledy Jo a Roberta, což se mi hodně líbilo a v minulém díle i docela chybělo. Vědět, co si myslí i druhá strana je super. Obzvlášť, když se Robert s Johnym neustále dotahovali. Při čtení knihy jsem se stále usmívala, ale když jsem narazila na scénu, jak Robert odhání psa citoslovcem "kšá!", který se používá na slepice, husy nebo kačeny (prostě na ptáky), vybuchla jsem smíchy. Kromě vtipných hlášek a dialogů si v knize užijete vánoční atmosféru a zjistíte, že i ten nejdrsnější mafián v New Yorku má srdce a lidi, na kterých mu záleží. Malá Amy byla úžasná a Jo se mi taky líbila. Vtipné dialogy autorce fakt jdou a já vám tuhle sérii prostě musím doporučit.

Marcik7
16.03.2021 3 z 5

Tak detektivka to není, napínavé taky ne, ale táááák sladké...

johana3160
12.03.2021 4 z 5

Kniha se mi libila, neco jsem se nasmala i slzicka kapla, ale presto to jaksi nebylo ono, aby to bylo top. Nevic co presne, ale neco mi nesedlo.

hlentilka
27.02.2021 5 z 5

Ještě lepší kniha, než ta první. Tleskám paní autorce, vhodně volená slova, mnohdy humorné dialogy, žádné místo v knize nebylo zdlouhavé.

anna7852
23.01.2021 4 z 5

sice jsem se už nesmála tolik jako u prvního dílu,ale stejně pořád velká paráda hmmm joo :-)

avalonek
14.01.2021 4 z 5

Já si to užila,celou dobu mě zajímalo,jak to vymyslí a co bude a bylo to celkem zajímavé..vždy mám ráda,když se vrátí i postavy z předchozích dílů.Těším se na poslední díl

AKO
12.11.2020 5 z 5

Kniha je velmi dobře napsaná je plná napětí, vtipu i romantiky. Vůbec jsem nečekala, že bude mít takoví konec.

lusitta05
12.09.2020 4 z 5

Fajn čítanie. Celkom vtipné, s dobrým koncom,užila som si to.

verukozmin
30.08.2020 5 z 5

Super, cetla se velmi dobre

Mesicnililie
29.08.2020 5 z 5

I druhý dít této série mě nadchl. Skvělé čtení co má děj , jiskru a humor v tom správném poměru.

majavcelicka
21.08.2020 5 z 5

POZOR SPOILER
Opět úžasná kniha. Četla se sama. U knih od Petrusove se mi líbí, že mají náboj hned od prvních stránek. Ale za to jsou pro mě slabší ty konce. U této knihy jsem posledních x stránek čekala, co se zvrtne, že to není možný, aby to takhle snadno dopadlo, když do té doby samozřejmě díky prostředí, ve kterém žil neumožňovalo tak snadný odchod a najednou vše šlo a naprosto bez problémů. Ten konec mi k tomu "původnímu prostředí" neseděl.

nai.ivka
18.06.2020 3 z 5

Vadil mi propad mezi akční a romantickou částí. Po akci dlouhá nuda. Škoda.

Toňula
18.04.2020 4 z 5

Ačkoliv mě kamarádka upozornila na pořadí této sérii, sáhla jsem jako první po této prostřední knize. Překvapila mě svou čtivostí, spádem i místem příběhu, čekala jsem spíše nějaké české prostředí, ale New York..Přesto nejsem zklamaná, i když poslední třetina knihy byl spíše klasický ženským čtením oproti předchozímu klasickému thrilleru.

Zomy
16.04.2020 5 z 5

Napínavé, romantické, zábavné. Knížka si vůbec nezadá se světovou literaturou tohoto žánru. Za mě super.

NikolaSkop
02.04.2020 4 z 5

Bavilo me to. :) vic k teto knize netřeba psat. :)

Jessybelle
07.03.2020 5 z 5

Jako oddechovka skvělé, možná se mi malinko více líbil první díl, ale zde jsou skvělé slovní přestřelky... Opravdu jsem se pobavila.

rozvera
17.01.2020 2 z 5

Dobře čtivá oddechovka,plná děje, ukrátí dlouhou chvíli. Hlubší dojem ve mě nezanechá.

Evaho73
16.01.2020 5 z 5

V rámci žánru, do ktorého kniha spadá si myslím, že autorke sa podarilo napísať celkom vydarený príbeh a tento diel sladkej mafiánske story sa mi páčil ešte o kúsok viacej ako ten prvý. Zápletka mi prišla o niečo reálnejšia.
Oceňujem, že v knihe neboli detailné opisy posteľových scén, ako to nachádzame v podobných knihách. Tu sa skôr autorka zamerala na opis pocitov a myšlienkových pochodov jednotlivých postáv, čo z mojej strany veľmi oceňujem.

Catyna
10.01.2020 5 z 5

Pokračování bylo stejně výborné jako první díl

pro ženy

Kniha Nepřítel mého nepřítele je v

Přečtených1 585x