Nepřítel mého nepřítele

Nepřítel mého nepřítele https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155704/nepritel-meho-nepritele-155704.jpg 4 1122 226

Bavettovi série

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?... celý text

Andulienka
29.03.2013 5 z 5

Úplne že super kniha !!! Viac sa mi páčila ako prvý diel Nebezpečná láska....Tie dialógy vedia človeka vzpružiť....Všetky postavy mi boli sympatické - Paige (Stránečko - to nemalo chybu), Jo, Michael, Robert, Johnny......až na Alessu :( Kľudne by som brala knihu aj o Johnnym, ten mi najviac prirástol k srdcu.

bookcase
20.03.2013 5 z 5

Bomba!!! Moc jsem se těšila a nebyla jsem zklamaná. Už se těším na další autorčinu knížku. Čtení jsem si užila a dobře jsem se bavila.

ciniminisek
19.03.2013 5 z 5

Musím smeknou a omluvit se, za své předsudky o českých spisovatelích. Kniha byla čtivá, velmi vtipná, příběh sám o sobě nebyl nudný. Líbilo se mi celkové dořešení. Nejen zneškodnit záporáka a zbytek si domyslete. Vztahy i postavy se mi moc líbili a přesto to nebyla žádná přeslazená slátanina. Já prostě dávám plný počet bodů.

jaja10
06.03.2013 5 z 5

O kapánek víc se mi líbil první díl, ale musím říct, že i tento díl byl prostě super. :-)

Madira
27.02.2013 5 z 5

Já Nebrasku zbožňuju :) Roberta jsem četla již na Bez-hranic a nemohla jsem se dočkat vydání papírové podoby. Vtipné, dobrodružné, napínavé, romantické... prostě perfektní počtení. Myslím, že tahle kniha opravdu stojí za to, aby si ji člověk pořídil. Nebo alespoň mně se v knihovně vedle Paige krásně vyjímá. :D

Kelynka
18.02.2013 5 z 5

Knížky jsem se nemohla dočkat a přečetla jsem ji jedním dechem. Měla jsem trochu strach,že se mi nebude tak líbit jako první díl,ale obavy byli zbytečný. Krásně napsaný!!! Knížka opět putuje po příbuzných :-)

pro ženy

Kniha Nepřítel mého nepřítele je v

Přečtených1 585x