Nepřítel mého nepřítele

Nepřítel mého nepřítele https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155704/nepritel-meho-nepritele-155704.jpg 4 1123 1123

Bavettovi série

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?... celý text

Terry11
09.01.2014 2 z 5

A já se tak těšila!
Nebezpečná láska se mi fakt líbila. Povolání Paige jsem jí věřila, příběh byl pro mne nový a originální. V tomto díle je všechno jinak. Vylíčení mafiánské rodiny a hlavně jejich praktik je tak naivní, že si ani nemusím připomínat Kmotra. Dialogy, které mě tak bavily u prvního dílu, jsou často neúčelné, natahované, jak kdyby jen měly načítat počet stránek. A Kobra, ta už vůbec není uvěřitelná!

debe
03.01.2014 3 z 5

Já se teda si nebudu řadit úplně k fandům této knihy, protože první polovina mi přišla celkem zajímavá, měla spád, ale druhá polovina sklouzla do nereálné romantické pohádky, a to mi přišlo trochu škoda. Na mě až moc patosu...

pocketka
02.01.2014 5 z 5

Bála jsem se zklamání, že Nepřítel nebude tak dobrý jako Nebezpečná láska. Zbytečně. Katka nezklamala, opět jsem se dost nasmála, místy byla i dojatá. Odpočinkové čtení, svižně napsané, čte se velmi dobře.

LiLLu
10.12.2013 5 z 5

mě se libil tento díl asi o něco víc...

Saffron
03.12.2013 3 z 5

Pěkný romantický příběh, který se opravdu snadno a dobře čte. Nebezpečná láska se mi ale líbila o trochu více, přece jenom nápad s Michaelem mi přišel originálnější, než zápletka s Joan. Přesto romantickým duším doporučuji, určitě se bude líbit :)

vaili
25.11.2013 5 z 5

Tak hodnotím stejně jako první díl dokonalá kniha se vším všudy. Jen v 2. díle je o chlup horší zápletka, ale to je tím, že v nebezpečné lásce je nepřekonatelná :)

Jane87
13.11.2013 4 z 5

Stále dobré, ale už ne tak jako Nebezpečná láska.

aannyy
05.11.2013 5 z 5

Skvělá kniha.

cace
05.11.2013 4 z 5

Natěšená jsem na tento díl byla, ale o to víc jsem byla zklamaná. Napětí jen na začátku a pak jen samý happy-end. Co mi hlavně chybělo byla ztráta osobností postav. Mike už nebyl ten Mike a Robert už nebyl Robert z prvního dílu. Scházelo tam napětí, jiskření oddalování, vzrušení se dostavilo opravdu jen svátečně a spíš v začátku knihy. Knížku jsem dočetla, nápad tam byl, ale autorka by si příběh měla nechat více uzrát, aby to nebyla " rychlokvaška". Prvním dílem jsem byla nadšená. Těším se, co autorka dál vymyslí a zda se nenechá zlákat laciností.

kleria
31.10.2013 5 z 5

Wow, nečekala jsem se, že se mi budu tolik líbit i druhý díl, na jedničku to nemá, to vím :), ale i tak to byla úžasná knížka a na Roberta jsem změnila úplně názor.. V první díle jsem ho totiž moc nemusela. Koho jsem si pak oblíbila byl Johnny, u něho jsem se v knížce hodně nasmála. :D. Je to úplně něco jiného než jednička, ale i tak je to skvělý příběh který by si měl každý přečíst!! Nechybí tomu humor, vtipy, romantika, napětí a ani akce, prostě v téhle knížce najdete aspoň od každýho trochu :). DOPORUČUJU!!!!!

anibeni
24.10.2013 5 z 5

Líbilo se mi to, ale na první díl to nemá.. Mě se prostě první díl líbil od první stránky do poslední, kdežto tady to chvilkama byla i mírná "nuda", protože veškerá akce byla jen na začátku knihy..
Budu ale o to víc zvědavá na třetí díl..

pavlinda
21.10.2013 5 z 5

Mohla bych přesně opsat poslední hodnocení od Hrubik.

hrubik
14.10.2013 4 z 5

První polovina knížky mě naprosto nadchla. Říkala jsem si, že tento druhý díl je snad dokonce lepší než ten první. Avšak po záchraně Amy to trošku sklouzlo do až přeslazené romantiky, na můj vkus. Neříkám, že to nebylo dobré, ale prostě první díl mě s tou svoji finální zápletkou srazil na kolena, kdežto tady se mi ten konec nějak vlekl. I tak to bylo skvěle napsané, perfektně se to četlo, takže se už těším na další knížky od téhle autorky.

P.ary
01.10.2013 5 z 5

paráda... nemělo to chybu... Miluju v knížkách hodný zlý hochy...

v.e.v.er.ka
29.09.2013 5 z 5

wow, wow, wow..... nemam slov prostě knížka je WOW!!!!

Markéta.Uli
19.09.2013 5 z 5

Pořád se nemůžu rozhodnout, která kniha se mi líbila víc - jestli Nepřítel nebo Nebezpečná láska... Obě jsou skvěle napsané, obě mají super příběh. Asi je mi ale sympatičtější Robert. :)
Kniha je vtipná, velmi poutavá a i když je příběh velmi nepravděpodobný, tak při čtení jsem na to ani jednou nepomyslela.
Moc se těším na pokračování i na další tvorbu nadějné spisovatelky.

radka55555
18.09.2013

super knížka

renataab
14.09.2013 5 z 5

Další úžasná knížka od této autorky. Nevyrovnalo se tedy Nebezpečné lásce, ale i tato byla krásná.

JajaAP
25.08.2013 5 z 5

Přiznám se, moc jsem nevěřila, že by se mi kniha líbila víc nebo aspoň stejně jako Nebezpečná láska, ale byla jsem příjemně překvapena. Kniha je stejně úžasná. Moc se mi líbily rozhovory Roberta a Johnyho, ti dva chlapy jsou neuvěřitelní a každý jejich rozhovor mi vyčaroval úsměv na tváři. A ve chvíli kdy se v knize objevila i Paige a Michael už mi nechybělo vůbec nic. Jen musím říct, že ta jejich matka je neuvěřitelná mrcha. Jinak to je moc pěkné pokračování a hezké zakončení celého příběhu obou bratrů. Rozhodně si obě knihy znovu přečtu. :-)

stanza
22.08.2013 5 z 5

Opět jsem hltala stránečku po stránečce jako u prvního dílu, začátek super, hodně jsem se bavila u dialogu Roberta s Johnnym.