Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106611/nebezpecna-laska-106611.jpg 4 1467 364

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

monika4478
09.09.2019 5 z 5

Hezký zamilovaný čtení. Pěkně napsaná kniha a hezky se četla.

lusitta05
26.08.2019 3 z 5

Asi v polovičke ma prestala baviť, po pol roku som ju dočítala. Nebolo to zlé, taká relaxačná rozprávka.

Cometka
23.08.2019 5 z 5

Knížka je skvělá. Bavila mě a její přečtení netrvalo nijak dlouho, asi proto, že nešla tak úplně odložit. Těším se na pokračování!

Princezna_1
17.08.2019 5 z 5

Opravdu výborná knížka. Chytla mě hned od začátku a už nepustila.

knihomolka27
29.07.2019 5 z 5

Trochu sem se toho bála. Ale nakonec mě příjemně překvapilo jak si mě získávaly postavy a příběh samotný. A potom sem už dočítala poslední stránku a věděla jsem že knížka je fakt dobrá.

Micha-Él
21.07.2019 5 z 5

Moc hezká knížka, která mě naprosto vtáhla do děje, a tak jsem všechny situace prožívala s postavami. Na první pohled mě zaujala tematika a Paige s Michaelem, to je prostě nádherná dvojice! Při čtení jsem se usmívala a byla i trochu napjatá, jak to skončí. Pro mě velmi příjemný počin od Petrusové, určitě si přečtu i její další knížky.

mimi55
13.07.2019 2 z 5

Taková odpočinková.

Leea
04.07.2019 5 z 5

Pravda je že jsem byla trošku skeptická ale nakonec jsem vážně ráda, že jsem si na knihu našla čas. :) Čtivá a tím způsobem, že velmi! Sice mě hlavní hrdinka dokázala něčím nakrknout ale všechno chtít nemůžu.. Co se ale týče Michaela (Mikeeho) ten mi přirostl k srdci okamžitě. Ona hledá pevný bod ve svém životě a On trošku větší chlap s milou dětskou dušičkou. Doporučuji!

katerina2660
17.06.2019 5 z 5

Super knížka, krásný příběh... konec tak trochu jsem pak už tušila, ale paráááááda ! Takhle si představuji mafiánskou rodinku... a Theresa je v každé takové rodince...
Jsem trochu nedůvěřivá k našim autorům, ale tady jsem byla opravdu nadšená.

Knihomolka97
15.06.2019 5 z 5

Naprostá bomba! Mrzí mě, že jsem na sérii narazila až teď.
Kniha je sice jedno velké klišé ale zároveň i originální.
Michael byl strašně zlatý, i když jsem si to nedokázala moc představit. Dospělý muž s chováním malého dítěte hmm.
Paige jsem si oblíbila, i když mě v některých chvílích svým chováním trošku vadila, hlavně ta situace s Kevinem...
Oba byli velmi vtipní, skvěle se doplňovali a jejich pošťuchování bylo super.
Sice byla kniha předvídatelná, ale pár částí mě přesto překvapilo...hlavně konec uuuf.

alekis
23.04.2019 4 z 5

Naprosto šílená knížka, strašně dlouhá, moc popisů a keců, mělo jich být tak o 20% míň. Ale je to dobré, holky, čtěte to! Autorka rozhodně "na to má".
První část, ve které se hlavní hrdina po nehodě vrátí do věku pětiletého kluka, a hlavní hrdinka má za úkol znovu ho dostat do normálu, je, řekla bych, skvěle a velmi zábavně popsaná. Konec překvapuje - sice jsem něco tušila, takhle totiž romance nekončívají, ale stejně to bylo roztomilé.

MiliKry
13.04.2019 5 z 5

Knížka se mi líbila, mělo to spád, trocha humoru i napětí, četla se skvěle u moře.

genikuxik
10.03.2019 5 z 5

Skvělé čtení, dokonce s převratem, který jsem nečekala.

Christine1611
07.03.2019 5 z 5

Zajímavý a napínavý příběh s koncem, který mě velmi mile překvapil.

SleepyAllDay
28.02.2019 4 z 5

Docela jsem ke knize byla skeptická. Téma mafiáni a česká autorka mi k sobě nešlo ani náhodou.
Ale mile, velice mile mne to překvapilo.
Nemohla jsem se od čtení otrhnout; vývin děje je zajímavý a prostě....aaach :-)

babystar
30.01.2019 5 z 5

Bezvadná kniha, kterou jsem četla celou noc a nemohla se odtrhnout. První příběh o mafiánské rodině Bavettových. Prostě příběh o tom, jak se zamilovat do mafiána. Nevím, jestli je uvěřitelný, ale v každém případě je napínavý i zamilovaný a se šťastným koncem. Už se těším na pokračování.

JanickaP
28.01.2019 5 z 5

Super, super a jeste jednou super. Zamilovala jsem se do te knizky, hltala jsem kazdou stranku a klidne si to prectu jeste nekolikrat cele :-D. Precteno na jeden zataha to vypovida o vsem.

Laf
07.01.2019 5 z 5

Kniha mě fakt mile překvapila. Hned po začtení jsem byla vtažena do děje a těžko se mi odtrhávalo. Super příběh a zápletky a konec výborný. Doporučuji :)

MahtielM
06.01.2019 5 z 5

Parádní :) skvěle napsané, těším se na další díly :)

Lofda
30.12.2018 5 z 5

Začala jsem číst v letadle směr dovolená a knížka mi dělala prima společníka u moře. Kateřina opět nezklamala! Jen jsem si říkala, proč já čtu ty komentáře ke knihám? Tady jsem nepotřebovala vědět, že knížka bude dobrá. S hlavou v.. a Pekáč buchet jsem si užila a i tentokrát to nebylo jinak. Takže nebudu psát kdy bylo a nebylo jaké překvapení, přečtěte si sami, opravdu škoda prozradit cokoliv dopředu.. Já byla zpětně naštvaná sama na sebe, protože mi z komentářů (byť náznaků) došlo vše podstatné.. Ale i tak, smála jsem se, pobrečela si.. Prostě další parádní kousek a těším se z toho, že mám ještě po čem od autorky sáhnout. A doufám, že její knihy budou přibývat!