Až na kost

Až na kost
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474383/bmid_az-na-kost-bcu-474383.jpg 5 567 567

Sayer Altairová série

< 3. díl

NOVÝ PSYCHOTHRILLER S NEUROVĚDKYNÍ SAYER ALTAIROVOU | Ve Washingtonu se ztratí autobus plný středoškoláků a neurovědkyně Sayer Altairová musí dopadnout viníka, s nímž ji pojí její vlastní minulost. Poté, co oplakala smrt svého snoubence a téměř přišla o práci, začíná agentka Sayer Altairová konečně svůj život budovat znovu od začátku. Její výzkum mozků psychopatů začíná přinášet své výsledky a její podivné malé rodině se daří. Sayeřina nově nalezená spokojenost se však ocitá v ohrožení, když je povolána k vyšetřování případu zavražděné dívky, jejíž tělo bylo nalezeno v kruhu zvířecích figurek pod záhadným, krví napsaným vzkazem. Když zjistí, že mrtvé děvče je jedním ze čtyřiadvaceti pohřešovaných středoškoláků, Sayer rychle pochopí, že nic na tomto případu není tak, jak to vypadá. Přestože se v průběhu vyšetřování zaplétá do sítí falešných identit a stop, vše stále více poukazuje na její vlastní život. Má-li si Sayer zachovat naději na záchranu pohřešovaných dívek a zároveň ochránit vše, co miluje, musí se postavit své bolestné minulosti a zjistit, co ji s vyšinutým vrahem spojuje.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

Cut to the Bone , 2020

tulip131
21.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Jak to nejlépe popsat, kniha byla jeden velký zvrat. Bývalá ředitelka FBI pobývá na své lodi, Sayer byla zachráněna, ale jen na chvili. Ti co by měli být mrtví, jsou živí. Osobní útoky na Sayer a její rodinu, případ sám o sobě slušně zapletený. A překvapení, které babička Sayer připraví na úplný závěr knihy, už abych si mohla přečíst, jak to vlastně bylo.

astra3
20.06.2021 5 z 5

Velmi čtivé, svižné, děsivé. Sayer velmi akční. A závěr nás zase láká na pokračování.

hanap
19.06.2021 4 z 5

Sérii o agentce Sayer Altairové jsem začala číst od třetího dílu a nyní mně nezbývá než si rychle opatřit předchozí díly. Jsem moc ráda, že se kniha ke mně dostala, je to výborně napsaný thriller.
Doporučuji

alekis
18.06.2021 5 z 5

SPOILER :-)

Dočetla jsem celou sérii o agentce FBI a doufám, že budou pokračování! Případ sám je opět docela spletitý, vskutku velice dramatický, a víc o něm nic psát nebudu. Pouze konstatuji, že "sympatičtější" jsou mi zločinci, kteří loupí, občas i vraždí pro peníze, než zde přítomní úchylové, sadisti, magoři, paka...
Je to děs, co se v chorém mozku dokáže vylíhnout, a nemusí to být vůbec člověk z ulice, než třeba i na vysoké pozici. Většinou mi stačí anotace, tyto hrůzy spíš nečtu než čtu, a pevně doufám, že to, co nám v posledních letech servírují autoři američtí, severští i jiní ve svých děsuplných kriminálkách, je opravdu zřídkavé. Doufám!! Ale jinak si myslím, že kromě poctivosti, vstřícnosti, milé povahy atd. je v každém z nás takový menší či větší kousek magora... Menší... Větší... Jak kdy, jak kdo.

Takže jen pár malých spojleříků, taková troška do mlýna... Pro nezničitelnou, chytrou, sympatickou, ale osamělou Sayer mám vytipovaného frajera, který by stál za hřích! Doufám, že v případném příštím díle se dočkám! Ovšem babička... Pokud nevíte, tak Sayer má babičku, starší zachovalou, milou, vtipnou, charakterní dámu, vdovu po senátorovi. Zatímco Sayer chytá zločince, babička chodí randit... Dosud z toho nic nebylo... ale zdá se, že se blýská na časy! Je tu ještě jedna dáma v nejlepších letech, a tuším, že i zde se něco vyvíjí. Autorka konečně zaplula do romantických vod a příběh je hned osvěžen! Jen tak dál, Ellison!
Dalším osamělým sympatickým postavám kolem Sayer budu držet palce, ať rovněž dojdou svého štěstí. Neboť život není jenom boj se zločinci, je také o lásce a přátelských vztazích. Sayer, tobě a tvým parťákům držím palce na všech frontách! A nepřátelé, neb i takové v životě občas člověk potká... tak ty ať pokaždé porazíš na hlavu! :-)

Venny345
17.06.2021 4 z 5

Série s Altairovou mě prostě baví! Při čtení jsem se cítila jak na horské dráze, jelikož se mi neustále vyléval adrenalin do žil. Bylo to výstižné, přesné, bez žádných okolků a hlavně poutavé, což se v dnešní době u thrillerů málokdy vidí.
Ubrala jsem jednu hvězdu z toho důvodu, že mi konec přišel trochu překombinovaný, ale ještě jsem to skousla. Těším se na další díl!

Duchoslp
16.06.2021 5 z 5

Právě jsem dočetla a jsem nadšená. Třetí díl byl naprosto skvělý. Unesený autobus, psychopat s úchylkou na Egypt a agenti, kam se podíváš. Jsem zvědavá na čtyřku.

ArwenAragorn
16.06.2021 5 z 5

85%
S dlaní přitisknutou k ústům se postavila a rozhlédla kolem. Napočítala třináct kupek. Na okamžik nebyla schopná jediného pohybu ani nádechu. Zmocnila se jí taková hrůza, že nedokázala jasně uvažovat.

Není sporu o tom, že Ellison Cooper psát umí. Napsala dokonale promyšlený, napínavý a zamotaný thriller s mnoha zvraty, který jde tentokrát skutečně až na kost. A konec, když už si myslíte, že vás nemůže nic překvapit, je naprostá bomba. Netrpělivě čekám na další díl.
Tento skvělý thriller samozřejmě doporučuji.

hana1039
09.06.2021 5 z 5

Bože, tak tomu se říká kvalitní thriller!!!! Celá série je skvělá a já jsem si užívala každou stránku! Vše už tady bylo řečeno, tak jen dodám a doufám, že podle toho konce, který byl mimochodem bomba!!! vyjde co nejdříve další díl!!!!!!

Zdenas5
09.06.2021 5 z 5

Souhlasím se všemi chvalozpěvy, ohromena závěrem nemám co dodat, jen to, že chci další díl.

Arsi
08.06.2021 5 z 5

Knížka byla skvělá, napínavá od začátku do konce. Od takové knížky se prostě neodchází. Celá série mě moc bavila, užila jsem si čtení. Doufám, že E. Cooper napíše další pokračování.

dencazrnu
03.06.2021 5 z 5

Ellison je prostě borec! Málo která série má takto zvyšující se kvalitu! Opravdu klobouk dolů, autorka umí zaujmout a ta kniha vás nepustí, dokud jí nedočtete. A ten konec? Proč? Chci okamžitě, nahned teď další díl! :-) Opravdu boží série!!!

Léňa2510
01.06.2021 5 z 5

Neskutečné! Miluju kdyz mne kniha dokáže ohromit! Chci další dil!

petula6844
29.05.2021 5 z 5

Wau!!! Ráno jsem začala číst a večer dočetla s otevřenou pusou, to už se mi dlouho nestalo!!! Další díl prosím!!!

Ajuszka
23.05.2021 5 z 5

No já nemám slov, jednoznačně nejlepší díl. Knihu, která by měla tolik zvratů a překvapení, jsem už dlouho nečetla. Samotné vyšetřování bylo zajímavé a napínavé, ale spíš mě tentokrát dostaly ty věci okolo soukromého života Sayer. A ten konec? Drahá Ellison, chci další díl, teď hned! :D

nada3314
15.05.2021 5 z 5

Tohle byla opět jízda! Napínavé, úžasně čtivé! Hlavní hrdinka a její i osobní život se mi díl od dílu začíná líbit čím dál tím víc. No a ten konec? To má být jako co??? To mě chtěla Elisson naštvat? Tak se ji to rozhodně povedlo - čekání na další díl je fakt za trest Za mě 100% thriller jak víno!

TerezaJágrová
13.05.2021 5 z 5

Je asi úplně zbytečné k této knize něco psát, předešlé komentáře to vystihují dostatečně. Tuhle sérii prostě miluju a jsou to nejlepší thrillery, které jsem kdy četla. Neskutečně čtivé, napínavé a ten konec?! Už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu...

Knižní střípky
13.05.2021 5 z 5

Tato série mě neskutečně baví již od prvního dílu a i když jednička i dvojka byly skvělé, tak trojka je ještě 1000x lepší. Neskutečně čtivé, od prvních stránek to nabralo vražedné tempo a jelo až do konce. A opět jsem se setkala se svými oblíbenými hrdiny Sayer, Ezrou, Holtovou, Tinem s Vesperem, Maxem s Konou (VESPER a KONA - jsou úžasní hafani) a nesmím zapomínat ani na psychopata 037, jehož mozek naše hlavní hrdinka studuje a stal se, byť z toho rozhodně není moc nadšená, nedílnou součástí jejího života. Někteří této sérii vyčítají překombinovanost, mě to tak nepřijde, já mám tyto spletité thrillery moc ráda, přiková mě to ke knize a nemyslím na nic jiného.

Lucie311
12.05.2021 5 z 5

Tak jako pozor! Tak to byla dost hustá jízda. A ten konec...? Naprosto dokonalé. Určitě bude další díl, musí.

Domisek1
11.05.2021 5 z 5

Tak tohle byla pecka,jízda,bomba a nevím co ještě :D… Tenhle díl jsem si tedy užila… Už teď se nemůžu dočkat další knihy. Tahle spisovatelka psat fakt umí .

georginaa
08.05.2021 5 z 5

Opět jsem nadšená dalším dílkem. Autorka stále si drží styl a napětí, nenechá čtenáře ani chvíli oddychnout. Překvapivý závěr, leč o něco smutnější, než by člověk čekal, ale i tak to bylo skvělé čtení. No čekání na další díl je utrpení...ale myslím, že se máme na co těšit.