Až na dno

Až na dno https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1710/bmid_az-na-dno-6Xo-1710.jpg 4 364 55

Poklidný život čtyřicetileté Joanne Hunterové, dokonalé manželky a milující matky, se náhle rozpadá. Téměř po dvaceti letech ji opouští manžel, přestává si rozumět se svou nejlepší přítelkyní Evou, jež jí byla od dětství oporou, a navíc se stává terčem výhrůžných anonymních telefonátů. Nepředvídaný sled událostí strhne Joanne z jejích nebeských výšin a zdá se, že není nic, co by ji při tomto pádu až na dno mohlo zachytit, a nikdo, kdo by rozevřel ochrannou náruč. Najednou je odkázaná pouze na sebe. A neodbytný, chraplavý - ani mužský, ani ženský - hlas v telefonu ji neustále děsí: „Teď jsi na řadě ty…“... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Deep End , 1986

Veeris
30.03.2015 3 z 5

No musim rict, ze me kniha trochu zklamala, jakoby Joy dochazela inspirace, fantazie.. osobne mam rada kdyz je vrah take hlavni postavou a znam jeho zivot, povahu atd.. porad jsem nemohla uverit ze vrah je clovek o kterem tam byl vsehovsudy odstavec. A Eva mi taky dost lezla na nervy, kdyz celou knihu resila neexistujici nemoci.. jinak mam ale knihy od Joy velice rada

ovpana
14.03.2015 3 z 5

Hezké a oddechové čtení na dlouhé večery.

niknikita
27.08.2014 4 z 5

Jak už tady bylo napsáno - trochu slabší Feldingová, ale venku pršelo, tak jsem ji dočetla, protože paní autorka se čte dobře, jako vždycky.

Lucka385
27.07.2014 4 z 5

Tohle je přesně ta klasika, kterou člověk hledá na oddychové čtení. Dvakrát taková spokojenost, protože se jedná o mou nejoblíbenější spisovatelku. Sice se v knize ,,omílá" pořád to samé dokola, ale proto je to oddychovka. Nemusíte nad tím přemýšlet.

Modrina
30.05.2014 4 z 5

Příběh mě chytil, konec tak úplně ne. Ale i tak nelituju, že jsem si to přečetla.

Šárka5875
04.04.2014 3 z 5

Pro mě zatím nejslabší kniha, kterou jsem od autorky četla. Vlastně jsem ji dočetla jen proto, že vždycky rozečtenou knihu dočtu, i když mě absolutně nebaví.Tudíž ale naprostá ztráta času. Nelíbil se mi příběh, postavy, vůbec mě to nezaujalo.

inule
17.11.2013 2 z 5

Celou knihu jsem čekala na strhující závěr, ke kterému děj spěje a nakonec bylo na dvou stránkách po všem.

lenya
10.08.2013 3 z 5

správná knížka na oddychové léto :) čte se dobře, snadno a rychle, člověk u toho nemusí moc přemýšlet, má zápletku a happy end.. takže já byla s touto "prázdninovou" knihou spokojená.

Elka85
01.04.2013 4 z 5

Knížka se krásně čte, napínavý děj.

kika 13
25.01.2013 3 z 5

Napínavý román pěkně se četl.

K.accka
23.07.2012 3 z 5

Tahle kniha se mi četla lehce, ze začátku mě ale vůbec nebavila, oproti jiným knihám od této autorky. Konec knihy byl už napínavější,ale mezi top bych tuto knihu nezařadila.

jasmína
14.06.2012 4 z 5

Opět výborná kniha, jen konec bych udělala krapet jiný, ale to už nemám právo soudit :) Proč se vracet k manželovi, který nevěděl, co chce ? Aspoň by byli všichni víc překvapení, ale jak říkám, to už je věc názoru.

bizonecka
15.04.2012 5 z 5

Autorku mám ráda,je má oblíbená.Kniha se dobře četla,byla napínavá.

Vendulik
27.01.2012 3 z 5

Super kniha, ale ak trochu mě zklamal závěr knihy.

malen
29.08.2011 5 z 5

Vždycky mne naštve, že si koupím či půjčím knihu a pak zjistím, že jsem ji četla, protože je to již 2. vydání. Tentokrát jsem naštvaná nebyla, kniha se dá po letech opět s napětím číst znovu. Přeji Vám s ní pěkný večer. ( Já to zvládla ve vlaku z Brna do Varů)