Pověst potížistky

Pověst potížistky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514003/bmid_povest-potizistky-3NG-514003.jpeg 4 136 136

Avalon Bay série

< 2. díl

Když se bývalá potížistka Genevieve Westová vrátí domů na pohřeb své matky, je odhodlaná držet se od svého bývalého přítele Evana Hartleyho co nejdál. Jejich vztah byl divoký. A vášnivý. Pořádně vášnivý… Na což se Genevieve zoufale snaží zapomenout. V malém přímořském městečku se však před Evanem utéct nedá. A sotva svého pohledného bývalého znovu spatří, Gen si uvědomí, že Evan je pořád stejně nezkrotný, sexy a neodolatelný jako kdysi. Tentokrát je však rozhodnutá chovat se slušně. Žádné večírky. Žádné hloupé chyby. Chce zůstat ve městě jen tak dlouho, aby pomohla otci v jeho firmě, jakmile si však najde na práci někoho jiného, Gen má v úmyslu co nejdřív zase odjet. Evan to vidí jinak. Ví, že k sobě patří, jen o tom musí přesvědčit i Genevieve, i kdyby to znamenalo, že musí změnit sám sebe. Dá se ale špatné pověsti zbavit docela? A fungují druhé šance? To se Genevieve a Evan brzy dozvědí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Bad Girl Reputation , 2022

Čtenářka368
08.04.2023 3 z 5

Elle Kennedy je moje nejoblíbenější žánrová spisovatelka, ale tady to na mě nějak nefungovalo. Postavy mi nebyly sympatické a pověstnou chemii jsem tam prostě nenašla. Hokejová série je prostě zatím nepřekonatelná.

Mišelínek
08.04.2023 4 z 5

Přečteno za den.
Jako pokaždé se kniha četla prakticky sama. Děj se opět odehrává v malém přímořském městečku Avalon Bay a i postavy z předchozího dílu se zde objevují a vyvíjejí se, což je velké plus.

Gen a Evanovi jsem to přála a jsem ráda, že si k sobě nakonec našli cestu, byť to vzali celkem velkou oklikou. :)
Jsem zvědavá, koho si autorka vzala na paškál v dalším díle.
Už teď se na něj těším!!

Nermal
03.04.2023 3 z 5

Nevím, čím to přesně bylo, ale tady mi to nějak drhlo. Chtělo to asi nechat ten příběh trochu víc uzrát, aby v něm bylo víc humoru a jiskření. Láska k sobě ty dva sice táhla, ale ten příběh, ve kterém to bylo zabalené, trošku skřípal. Dialogy s kamarádkami Gen se mi zdály někdy lepší než hlavní linka.
Konec byl samozřejmě nejhezčí.

Hatshepsut
01.04.2023 4 z 5

Opět jedna z knih Elle Kennedy, kterou přečtete za jeden večer. Druhý díl této série lehce navazuje na první. Je o Evanovi, dvojčeti Coopera, a jeho bývalé přítelkyni Gev, která se po roce vrací do města ke své rodině. Jejich divoký vztah ukončila svým nečekaným odjezdem Gev, ale je možné takové pouto přátelství a lásky jen tak utnout? Je to příjemné oddechové čtení. Oproti hokejové sérii, zde není tolik humorných scén, ale vyprávění autorky vás vtáhne a nepustí.

Elle Kennedy
kanadská, 1982