Andílek

Andílek https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302924/bmid_andilek-FTo-302924.jpg 4 245 74

Heidi nemůže zapomenout na zvláštní dívku, kterou spatřila v dešti na nádraží s malým dítětem na rukou… Vždycky se řídila hlavně srdcem, pracuje pro neziskovou organizaci a stará se o toulavé kočky, přesto jejího manžela i dceru zaskočí, když jednoho dne přivede mladou ženu a její čtyřměsíční miminko domů. Heidi nabídne Willow střechu nad hlavou a pomůže jí postavit se zase na nohy. Kdo je však záhadná mladá matka a jaká tajemství minulosti skrývá? Nezašla Heidi ve své péči o cizinku nebezpečně daleko?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Pretty Baby , 2015

Janaves
26.04.2018 5 z 5

Andílek se mi zdá ještě lepší než Hodná holka. Moc se mi líbil!

Peyka
16.03.2018 3 z 5

Tuhle knihu jsem četla dřív než Hodnou holku, ale autorčinu prvotinu nepředčila. Celkově se mi líbí styl, jakým Mary Kubica píše - z pohledu postav. Dokáže dobře vykreslit charakter dané postavy a její jednání v určitých situacích. Tady mi byla sympatická postava manžela Heidi, který nevěřil svým očím, když jeho žena přivedla domů cizí holku s dítětem. Naopak postava Heidi mi byla nesympatická, spíš působila otravně, koncem jsem ani nebyla překvapená. Klíčová postava Willow mě nechávala chladnou. Celkově je to dobře vystavěný psychologický thriller, ale na Hodnou holku to nedosáhlo. Nicméně se těším na její třetí dílo Neplakej! :-)

KrisV.
28.02.2018 3 z 5

První polovina knihy byla nezáživná - druhá polovina mě nenechala klidně spát. Stále jsem měla divný pocit z děje. Nezáživné části bych vyměnila za lepší zpracování konce knihy. Hodná holka byla TOP od spisovatelky.

romana0733
07.02.2018 1 z 5

Tahle kniha mě zklamala, čekala jsem nějaké napěti, zvraty a nic z toho tam nebylo. Za mě docela nuda, konec odbytý. Pod pojmem psychothller si představuji trochu něco jiného.

nycol
04.02.2018 3 z 5

Já nevím, v jednu chvíli jsem začala přeskakovat celé odstavce a nakonec jsem musela rychle dočíst, abych věděla, jak to dopadne. Moc omáčky a málo děje.

Naďulka
30.01.2018 4 z 5

Opět spisovatelka nezklamala - příběh pěkně napsaný, hodně čtivý. Hodnotím čtyřmi hvězdičkami, jelikož Hodná holka se mi líbila mnohem víc.

Len2očka
17.01.2018 4 z 5

Čtivé,nenáročné,nenudí.

čika
01.01.2018 4 z 5

Dokazem ocenit dobry thriller, hoci je aj plny roznych predvidaciek, schem a kombinacii. Celkom prijemne prekvapenie.

maličkán
26.12.2017 5 z 5

První moje kniha od autorky, ale nelituji. Po pomalejším rozjezdu to byla opravdu jízda. Závěr mě překvapil. Doporučuji.

berila
01.12.2017 1 z 5

Patřím do té menšiny, které se kniha až tak nelíbila. Do 3/4 mi to přišlo jako tlachání s mizivým dějem, místy hrozně rozplizlé (kromě hlavní dívčí hrdinky). Četla jsem daleko lepší thrillery, takže když o tom přemýšlím, asi bych knihu nikomu moc k přečtení nedoporučovala.

Dardos
29.10.2017 5 z 5

Az na ten pomaly rozjezd super! Kniha me bavila. Nakonec jsem se vubec nemohla odtrhnout. Vypraveni deje z ruznych pohledu se mi libi...
Jen bych asi potrebovala knihu nejak vic "dokocit". Jak to vlastne dopadlo s Heidi, co Zoe...?

jana3099
21.10.2017 5 z 5

Hodně silný příběh, přečteno jedním dechem. Příběh, kdy se život může během úplně malé chvíle změnit o 360 stupňů a pokračovat úplně jiným směrem, než jsme očekávali. Za mě rozhodně 5 hvězdiček.

tess.de.veles
12.10.2017 4 z 5

Na zadek jsem se z ni neposadila....,ale za dlouhou dobu to byla knizka, od ktere jsem se nemohla odtrhnout...a urcitě nelituju za to,ze jsem si ji precetla...Nebyla to ztrata casu...Urcite si od autorky prectu vse, na co od ni narazim....

Calibra
01.09.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila moc, jen od zavěru jsem čekala trochu víc, ale je čtivě napsána a střídání vyprávění příběhu od více osob mám ráda.

Liduka
13.08.2017 4 z 5

Skvělá kniha, která ovšem na Hodnou holku nemá. Začátek měl až moc pomalý rozjezd, ale pak už jsem se nemohla odtrhnout. Moc se mi líbily pohledy jednotlivých postav a také to průběžné odhalování Willowiny minulosti. Určitě doporučuji k přečtení

melonka
25.05.2017 5 z 5

Líbila se mi. Na začátku pomalý rozjezd a pak super a četlo se to samo. Na konci mi chybělo vysvětlení, co Heidi a Chris..a Zoe.

Gabrinela
23.03.2017 4 z 5

Doporučuji všem k přečtení. Kniha mě bavila celou dobu, byla plná zajímavých zápletek a pohledů. Jak už poznamenal někdo pode mnou, knize by slušela nálepka edice Světových bestsellerů.

jasmína
22.03.2017 5 z 5

Rozhodně kniha stojí za přečtení !

Arsi007
12.03.2017 3 z 5

Hodná holka byla více napínavá a troufám si říct i lepší. I tak je Andílek lehce nadprůměrným thrillerem. Co mě ale docela štvalo byly zdlouhavé popisy vzpomínek, které pro příběh nebyly téměř vůbec důležité a tak jsem často přeskakovala i skoro celou stránku.

limetka2008
27.02.2017 5 z 5

Výborné to bylo! Přečteno jedním dechem a napínavé až do konce, a to bez potoků krve! Až mne mrzí, že už to mám dočteno.