30 dní touhy

30 dní touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455484/30-dni-touhy-2Cq-455484.jpeg 4 154 154

30 dní série

Kniha Třicet dní touhy je erotický román o mladé vdově Alysse, které manžel těsně před smrtí věnoval třicet karet s různými erotickými úkoly. Rob si přeje, aby jeho milovaná po jeho smrti tyto úkoly postupně plnila. Doufá, že si i bez něj bude pořádně užívat života a snad i najde novou lásku. Lyssa nejdříve karty založí hluboko do šatníku a je přesvědčena, že je nikdy nebude hledat. Rob jí stále chybí a na lechtivé hrátky nemá ani pomyšlení. Jednoho dne, když se vrací domů z práce, však u dveří vedlejšího bytu vidí atraktivní mužský zadek. Právě se sem stěhuje její nový soused Harrison. A Lyssa si uvědomí, že je čas splnit Robových třicet úkolů. Nejdříve nesměle nakoupí nezbytné pomůcky v sexshopu a postupně se pouští do výzev. První úkoly zvládne sama, ale brzy se bez milence neobejde. Harrison je po ruce. Je pohledný, hezky voní a ve městě není na dlouho– skvělý materiál! Navíc je svolný a má zadek k nakousnutí. Lyssa a Harrison spolu překonávají jednu výzvu po druhé. Jde jim to spolu opravdu dobře a zpočátku oběma vyhovuje, že jde jen o nezávazný sex. Jenže když se jejich dobrodružství začne blížit ke konci, Alyssa si uvědomuje, že si od jejich vztahu přeci jen přeje víc…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Metafora

30 Days , 2015

novakovaterka22
18.01.2021 4 z 5

Tak tohle byl moc zajímavý příběh nabitý erotikou a sexem. Nechyběly, ale ani emoce. Hlavní hrdinka se snažila vyrovnat se smrtí svého manžela prostřednictvím dobrodružství s jiným. Moc zajímavý koncept. Přála jsem jí to. Kniha se četla velmi rychle a v jistých okamžicích byla hoodně pikantní. Od autorky si moc ráda ještě něco přečtu jestli u nás něco dalšího vyjde. Pokud máte rádi příběhy plné těchto hrátek a dovádění určitě vyzkoušejte. Trochu mi to připomnělo sérii The Coctail :)

petusska01
30.12.2020 5 z 5

Jedna z tych lepších erotických kníh, aj s príbehom. Allysa a jej reakcie mi občas vadili ale čo sa týka tej chémie medzi nimi, sexu a celkovo príbehu okolo, bolo to príjemné prekvapenie. Jedine co mi celkom vadí je ze o Harrisonovi vôbec nič neviem ani na konci knihy. Určite sa oplatí prečítať, taká jednohubka.

EvaSupovic
26.12.2020 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Nápad velmi inspirativní.

gargamelka
26.12.2020 4 z 5

Odpočinková knížka, když chce člověk vypnout a potěšit duši rovná se ideál. Příběh protkán směsicí toho optimistického, vášnivého, ale i vztahového, hledajícího cestičky k druhému. Vztahem a škádlením Allysy a Harrisnoa by asi nepohrdla žádná z nás :)

janina66
21.12.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila. Taková příjemná oddychová romantika s erotikou. Pro mě byla velice čtivá, děj zajímavý. Allysa velmi odvážná. Samozřejmě jasné zakončení.

Karola050716
18.12.2020 3 z 5

Pokud máte chuť na erotiku, sem tam vtip a vypnutý mozek, tak spokojenost.

tittanie
15.12.2020

Nedokázala jsem se začíst. Pomalé tempo. Nedočteno.

uminaa
03.12.2020 4 z 5

Aj napriek tomu, že s niektorými výčitkami nižšie uvedenými súhlasím, mňa táto kniha bavila a rýchlo sa čítala.
Kniha bola zábavná, plná inšpirácií (aj keď sa musím priznať, že nie na všetko by som mala odvahu, a grepy nemám rada), romantická a povedzme si pravdu dosť erotická. Ale to sa predsa dalo čakať už len podľa žánru "Pro ženy, Erotika", či?
Bolo zaujímavé sledovať ako sa Alyssa postupne vyrovnáva so stratou milovaného a ako si vytvára vzťah s niekým iným (aj keď cez sexkarty). Tiež sa mi páčilo, ako sa Alyssa zachovala voči pánovi La Pageovi a ich vzájomný rozhovor.
A Nikki bola tiež zaujímavá postava. Nebola by som proti, keby bola venovaná celá kniha aj jej.
A čo sa mi rozhodne páčilo bol epilóg. To znamená, že sa k tejto autorke ešte vrátim? Určite by som ďalšej knihe od tejto autorky nepovedala nie ;)

Ditules
02.12.2020 3 z 5

Tak trošku zvrácená podoba P.S.: Miluji tě od C. Ahern. :D
Jednou a dost.

ivetapl
22.11.2020 3 z 5

Krásná obálka. Kniha mě úplně nebavila, ale ani jsme se úplně nenudila. Ideální čtení na období podzim /zima

ovecka535
21.11.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila, taková oddechovka na dva večery. Hlavní hrdinka byla docela odvážná, fandila6jsem jí.

katerina3329
15.11.2020 5 z 5

Moc se mi libila. Prectena za dva dny. Doporucuji.

Damienronnie
06.11.2020 5 z 5

Mne sa to páčilo :)

Myška43
20.10.2020 2 z 5

Čekala jsem od knihy mnohem víc. Začátek byl velice slibný a vtipný. Nápad s kartičkami byl také super. Pak mě kniha začala nudit. Plnění kartiček, žádný pořádný děj a pořád dokola to samé, jen sex a sex a zase sex. No a konec byl také zbytečně uspěchaný. Takže za mě tedy velké zklamání.

ElikaBendova
20.10.2020 2 z 5

Ten kdo to překládal by zasloužil facku a vrátit diplom. Na každý třetí straně štípat bradavky? Čeština je málo bohatý jazyk? Vážně budeme ochutnávat džusík z vagíny? To je nechutný popsání vaginální vlhkosti. Hnětl prso? Hněte se snad těsto a ne prso. To samé to oslovování mužského pohlaví. Slovo pinďour opravdu není zrovna nejerotičtější název a všechnu atmosféru kompletně ničí. Všechny ty erotické scény jsou tak na pytel přeložené, že místo kvalitní erotiky, tady máme zase jenom vtipnou romantickou komedii. Kniha měla opravdu velký potenciál s originálním nápadem, kdy má holčina plnit úkoly dané na kartičkách, kde se začíná od masturbace až po samotné druhy sexu. Postupně z vrcholu sklouzl děj až na dno. Prvních 100 stran se tam nic neděje a pořád se to tak nějak táhne. Alysson je ve svých 35 letech hrozná naivka mokrý patnáctky. Samozřejmě je to romantický příběh a dopadne to tak, jak všechny takové knihy končí. Miluji erotické knihy a přes ten hrozný překlad, musím říct, že to tak špatné není. Je to taková jednohubka na večer.

lusitta05
20.10.2020 4 z 5

Jeej, toto bola zábava. Fakt som si to užila. S tými kartami to bol super nápad. Alyssa bola v otázkach sexu dosť priamočiara, ale je to s takou ľahkosťou napísané a vtipné.

LenRan
20.10.2020 4 z 5

Moc pěkná oddechovka, bavila jsem se, i když jde vcelku o smutný příběh, okořeněný sexem, docela jsem se i zasmála a inspirovala. Valím do krámu pro grepy :)))

maafa
17.10.2020 4 z 5

Jsem příjemně překvapená, za tím vším sexem je schován velmi dojemný příběh, plný lidskosti, smutku, i naděje. Moc hezky podané, s hlavní hrdinkou jsem soucítila, byly tam i vtipné momenty. Jen chvílemi mi úplně neseděl překlad, ale to může být jen můj dojem. Romantickým duším na tyto deštivé večery můžu ale jen doporučit:).

Evka3814
15.10.2020 5 z 5

Jsem velmi mile překvapena,rozhodně moje další oblíbená autorka. Emotivní,vtipný a vzrušující příběh. Epilog pěkně naznačil pokračování;) a už teď to bude dlouhé čekání. Obálka také moc pěkná. Doporučuji, super oddychovka

erotika romantika

2020  72%30 dní touhy