Koupit knihy

Veronika Kalátová

česká, 1976


Nahrávám...

Životopis

Veronika Kalátová (*1976 Příbram) je lektorka finančního vzdělávání, mentorka a konzultantka v oblasti financí. Vedle manažerských studií doplnila své vzdělání o MBA finanční poradenství a pojišťovnictví na Ústavu práva a právní vědy®.

Její profesní praxe začala v roce 1995 v roli finančního poradce, lektora a konzultanta. V průběhu svého pracovního rozvoje spolupracovala s finančními, bankovními a pojišťovacími společnostmi jako je KB, IKS KB Amundi group, KP KB, ČSOB, mBank. Tato získaná zkušenost jí obohatila v oblasti prodeje, rozvoje podnikání, řízení projektů i v podpoře marketingu a obchodu.

Veronika pomáhá rozvíjet finanční znalosti a dovednosti, přednáší o finanční světě a jak se učit finanční odpovědnosti, jak předcházet chybám ve finančních a pojistných produktech a jak se připravit na jednání s finančními poradci i bankéři, sebeobraně při manipulaci. Je přesvědčená, že pro finančního poradce by měla být přednější spokojenost klienta než zisk.(zdroj životopisu: https://www.linkedin.com/in/veronikakalatova/)

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.