Koupit knihy

Tomáš Svoboda

česká, 1968


Nahrávám...

Životopis

arozen 12.7.1968, vystudoval jsem LF UK v Plzni a od r. 1992 pracuji na Onkologické a radioterapeutické klin. FN Plzeň. Atestace v oboru radiační a klinické onkologie. Podílím se na výuce, věnuji se publikační, přednáškové a vědecko-výzkumné činnosti. Od r. 2013 jsem národním reprezentantem ČR v ESMO, od r. 2015 pokladníkem výboru ČOS a součástí platformy Onkologie 2030.

Kandiduji znovu do výboru ČOS s cílem především pokračování v podpoře a zajištění vzdělávání mladých onkologů, včetně pravidelné konference Klubu mladých onkologů, současně ale i ve snaze dále posilovat postavení odborné společnosti a podílet se na koncepci rozvoje komplexní sítě onkologické péče, spolupráce mezi centry všech typů a narovnání vztahů mezi plátci, regulátorem a poskytovateli zdravotní péče. Stále mě to totiž ještě baví a zajímá.

Záliby a koníčky: překvapivě sport, práce na zahradě, stavba dřevěných přístřešků, ale svařování (zatím jen elektrikou) také není špatné, samozatmívací kuklu mám.(zdroj životopisu: https://www.linkos.cz/ceska-onkologicka-spolecnost-cls-jep/historie-cos/volby-2019/profily-kandidatu-2/mudr-tomas-svoboda-ph-d-1/)

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.

Populární autoři: