Stanislav Dvořák životopis

česká, 1972

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Životopis

Stanislav Dvořák je advokátem, který se ve své praxi zaměřuje na obchodní právo, zejména M&A a právo kapitálového trhu, insolvenční právo a zastupování v soudních řízeních. Stanislav Dvořák dále disponuje rozsáhlými zkušenostmi v oblasti zastupování ve správním soudnictví, a to zejména v daňových věcech.

Před založením advokátní kanceláře DVOŘÁK & SPOL. pracoval Stanislav Dvořák jako právník ve společnosti Arthur Andersen a později jako advokát v advokátní kanceláři Weinhold Legal, kde poskytoval poradenství celé řadě významných mezinárodních i českých korporací.

Stanislav Dvořák absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, na níž pokračoval rovněž v postgraduálním studiu (Ph.D.). Studoval také na Thames Valley University v Londýně ve Velké Británii a postgraduálně na univerzitě v Hamburku ve Spolkové republice Německo (LL.M.).

Vedle advokátní praxe se věnuje rovněž publikační a přednáškové činnosti, a to např. pro Unii podnikových právníků. Je autorem knižní monografie „Kontrola spojování soutěžitelů“ (2002). Kromě češtiny hovoří plynně anglicky a německy. (zdroj životopisu: http://www.akds.cz/pravnici/pa...)

Ocenění

Stanislav Dvořák - knihy

2002  0%Kontrola spojování soutěžitelů

Žánry autora

Literatura naučná Právo

Štítky z knih

Dvořák je 0x v oblíbených.