Koupit knihy

Shihanem Naom Barclay

Shinan Barclayová pseudonym

americká


Nahrávám...

Životopis

U nás je její jméno psané jako Shinan Barcleyová - nevím kde vznikla chyba, ale odkaz na stránky to potvrzuje:
Shihanem cestovala na polární kruh ve věku devatenáct, po základní škole se začal učit o šamanských tradic.
Učila na základní škole patnáct let, včetně hudby a kytary hluché a slepé absolventy MA / PhD (ABD) psychologie (1982). Po vítezství nad nádorem, Shihanem opouští firemní zaměstnání a městský život a posledních dvanáct let bydlí v Sedoně.
Shihanem spisy se objevily ve více než 200 regionálních a národních publikacích. Shihanem je spoluautorem dvou knih: "Sedona Experience" (již 11. vydání) a "Flowering Woman, Moontime for Kory-Kvetoucí žena.
V letech 1990 a 1992 produkovala workshopy a koncerty s národními vypravěči. Shihanem založila Sedona povídkáři cech a Verde Valley Tellerových pohádek. Ona podporovaný národní skrutátorů, měsíční představení, třídy, dílny a vytvořil komunitu místních pokladen. V roce 1989, shihanem produkoval jednu ženu vyprávěcí koncert - k stání jen publikum. Sedona je v místě bydliště členem městské rady .
Shihanem přednášela a vyprávěla i na službách v klubech, kostelech, organizacích a školy a školách aj.
Navrhla, vyvinula a učila více než 200 kurzů, workshopů a seminářů na místní i celostátní úrovni na téma: kreativita, psaní příběhů.
Je neteří světově proslulého autora/ psychiatra Rollo May PhD, přezdívaného "otec Humanistické psychologie".(zdroj životopisu: http://www.edgecity.com/shinanagans/resume.html)

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.