Rob MacGregor

americká, 1948

Nahrávám...

Životopis

Když Rob MacGregor začal studovat vysokou školu, plánoval studium archeologie, ale skončil na oboru žurnalistiky. Během dalších deseti let pracoval jako reportér a editor, ale nikdy se vzdal zájmu o starověké civilizace. Na dovolených prozkoumával archeologická naleziště v Mexiku, Střední a Jižní Americe, Evropě a severní Africe. Tyto zkušenosti později přišly vhod, když psal šest původních románů Indiana Jonese pro Lucasfilm a Bantam Books.
Rob začal psát na plný úvazek na volné noze poté, co se setkal s budoucí manželkou Trish (TJ) MacGregor. Během několika let oba publikovali. Rob vydal 12 non-fiction knih a 19 románů. Spolupracoval s Georgem Lucasem, Peterem Benchleym a Billy Dee Williamsem. Jeho non-fiction knihy jsou zaměřené na průzkum vzdálených koutů mysli a těla. Patří mezi ně několik knih o snech a jejich interpretaci, šestém smyslu a józe.
Rob a Trish také spolu napsali astrologické knihy pod jménem Sidney Omarr. Jejich největší tvorba je ovšem dcera Megan, která navštěvuje New College of Florida v Sarasotě. Kromě psaní, Rob od roku 1990 učí jógu a také vede meditační kurzy.

Zdroj životopisu: http://www.robmacgregor.net/

Populární autoři: