Koupit knihy

Pea Cock

česká


Nahrávám...

Životopis

Narodil se někde na Moravě během šedesátých let. O jeho mládí neexistuje téměř žádný doklad; ale bylo prý značně bouřlivé. Nyní žije kdesi v Brně v polorozpadlém starém domě s trvale zatemněnými okny, který obývá sám. Je značně vyhublý a ztratil skoro všechny vlasy, proto si pomáhá hustou parukou. Následkem dosavadního vyčerpávajícího života se v domě pohybuje výhradně na vozíku a téměř nevychází ven. Když tak jen po setmění a vrací se až nad ránem. Jedinou pravidelnou spojnicí se světem je mu web a jediným stálým návštěvníkem najatý pečovatel, jenž mu obstarává nákupy a nutný úklid. Tento vchází do domu zásadně ozbrojen a pohybuje se v něm s nejvyšší obezřetností; vyhýbá se totiž nejrůznějším nástrahám jako medvědí pasti, propadla a nástražné systémy. Do obydlí zavítají občas toulavé kočky, které zmate zdánlivá opuštěnost místa. Autor je však nemilosrdně likviduje připravenou brokovnicí, se kterou chodí i spát. Tyto tvoří nejspíše také jedinou jeho tuhou stravu, neboť pečovatel tvrdí že kupuje pouze konzervy s husí nebo prasečí krví. Prázdné kočičí kůže si dává vycpat a shromažďuje v jisté místnosti jako trofeje.
Po celém době jsou kromě toho rozvěšeny obrácené kříže a jiné satanistické symboly.
Pea Cock se obléká zásadně do černého oděvu a odmítá veškeré rozhovory pro média, včetně telefonických. Z toho důvodu udělal již dávno na telefonním vedení uzel, čímž jej zneprovoznil. Případný návštěvník musí být držitelem zvláštní karty, která se zasunuje do slotu v domácím intercomu, aby se tak vůbec zprovoznil. Autor pak po svém uvážení návštěvu buď vpustí dál anebo ne. Pozor! Nesnáší dech po česneku, kdo by k němu takto přišel, koleduje si o problém...
Jeho dílo není obsáhlé. Celé se nějak dotýká erotiky a při psaní se autor podrobuje vždy úplné pohlavní abstinenci - což při jeho životním stylu není nijak těžké. Svou první knihu vydal po mnohých peripetitích v r.1994, v nákladu pouhých 10 výtisků. Poté prakticky rezignoval a jen občas se písemně obrací na některé z nakladatelů s novým rukopisem. Po zpravidla neúspěšném jednání nechá vyrobit jediný exemplář pro sebe - jako soukromý tisk. Přestože má ještě spoustu nápadů a poznámek, nyní (2012) pracuje na šesté a zřejmě poslední svojí knize. Bude se satanistickou tématikou a začal ji psát již asi před 20 lety.
Autor se nechal slyšet, že po jejím dokončení spáchá sebevraždu.(zdroj životopisu: je to můj kamarád, se kterým se už dlouho známe)

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.

Populární autoři:

Jules Verne

1828 - 1905