koupit knihy

Martin J. Dougherty

britská, 1969

Nahrávám...

Životopis

Narodil jsem se na Štědrý den, 24. 12. 1969, ve městě Sunderland v severovýchodní Anglii. Navštěvoval jsem South Hylton Primary School a pak také Pennywell Comprehensive School. Na vysoké škole Monkwearmouth College of Further Education, kde jsem studoval na úrovni "A", jsem se setkal s lidmi, kteří změnili můj život. Jedním z nich byla i moje budoucí manželka Helen. Po vysoké škole jsem studoval obor Elektrotechnika a inženýrství, a fyziku na University of Sunderland.

Klub, do kterého jsem patřil, byl důležitou součástí mého život tak dlouho, jak si vzpomínám. Mnoho lidí prošlo a na mnoho jsem zapomněl. Někteří zůstali trvale uloženi v mé paměti, s některými jsem stále v kontaktu a někteří se stali součástí okruhu mých blízkých přátel.

Tak či onak, byl jsem designér počítačových her, učitel, analytik obrany, technický novinář, spisovatel na volné noze. A myslím, že mám právo tvrdit, že jsem částečněprofesionální sportovní trenér.

A lidé se diví, že nemám čas dívat se na televizi.

Jako spisovatel jsem napsal díla, fantasy i mimo fantasy, také jsem editoval práce jiných lidí. Má díla z žánru fantasy zahrnují fikci, nyní především SF a SF z vojenského prostředí. Oblast mimo fantasy je docela rozmanitá a zahrnuje příručku pro učitele, dokumenty o softwaru, knihy o ručních palných zbraních, kosmickém letu a středověkém válčení.

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.

Populární autoři:

Jules Verne

1828 - 1905