Koupit knihy

Libuše Hornová

česká, 1975


Nahrávám...

Životopis

Libuše Hornová se narodila v Bruntále, vychodila střední zemědělskou školu a celý život se věnovala psům, jejich chovu, výcviku, agility a nyní nejvíce canisterapii.
Vychovala dvě dcery, je šťastně rozvedená a životem prolétá jako kometa. Její úspěšné facebookové statusy o tom, co se jí přihodilo a neustále rostoucí čtenářská základna, která ji přemluvila k vydání knihy, byly silnými popudy. V době corona krize, kdy musela přerušit podnikání a nastoupit do továrny, aby uživila děti i svou početnou smečku, tak vznikl její první humoristický román Hlavu vzhůru a prostředníčky ještě výš, který byl prakticky téměř ihned rozebrán a v tisku je momentálně 2. díl Reportáž psaná na fidorce.
Autorčin humor je drsný jako kraj, ze kterého vyrostla. Díky tomuto humoru též zdolává všechny životní lapálie, které jí osud přichystal do cesty. Její knihy a povídky jsou tak nejen humorným rozptýlením, ale i návod na to, jak se podívat bez křečovitého předstírání na věci z té lepší stránky a dodávají sílu všem, které osud momentálně solí.(zdroj životopisu: Dana Bočková)

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.