Koupit knihy

Kay Arthur

americká, 1933


Nahrávám...

Životopis

Kay Arthurová (11.11.1933, Jackson, Michigan), výkonná viceprezidentka a spoluzakladatelka Precept Ministries International, je známá po celém světě jako učitelka Bible a autorka, která také přednáší na konferencích a vystupuje v rozhlase a televizi.
Spolu se svým manželem Jackem založila v roce 1970 v americké Chatanooze ve státě Tennessee organizaci Precept Ministries. Služba, jež byla původně zaměřená na mladé lidi, se postupně rozšířila po celém světě i na děti a dospělé, kteří jsou jejím prostřednictvím upevňováni v Božím slovu, aby mohli osobně poznávat biblické pravdy. Induktivní studium Bible je dnes rozšířeno ve všech 50 amerických státech. Studijní knihy Arthurové byly přeloženy do 65 jazyků a vyučuje se podle nich ve 118 zemích světa.
Kay Arthurová je autorkou více než 120 knih a induktivních biblických studijních kurzů, které vyšly v celkovém nákladu přes 5 molionů výtisků. Po celém světě je žádaná díky svému inspirativnímu biblickému vyučování a přednáškám na konferencích. Kay je také celosvětově známá prostřednictvím svých každodenních týdenních televizních a rozhlasových programů.(zdroj životopisu: Pravda o sexu)

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.

Populární autoři: