Koupit knihy

Karel Medulán

česká, 1964


Nahrávám...

Životopis

Ing. Karel Medulán (CZ) (*1964) – místo působení Brno – fotograf, nezávislý novinář, spisovatel a publicista, sběratel fotoaparátů Canon, procestoval Nepál, Bhútán, Sikkim, Tibet, Dárdželing, Thajsko, Čínu, Japonsko a Senegal.
Celkem navštívil 37 zemí. Zabývá se především fotodokumentací lidových slavností, náboženských svátků a rituálů a dále fotografováním ptáků. Je spoluautorem mezinárodního projektu Asia communication 2000 a tvůrcem projektů Nature for Future a Océ – colourful world of communication. Spolupracuje s významnými českými i zahraničními vydavatelstvími a mezinárodními nadačními společnostmi, účastní se řady besed a přednášek.
Zabývá se digitálními technologiemi se zaměřením na dg. fotografii.

Autor knihy o himálajských královstvích – Návrat do nebe a knihy Kostarika – Barevná tvář přirody –obě jsou součástí projektu Nature for Future.
Ing. Karel Medulán je členem redakční rady magazínu CESTOPISY, víceprezident Českého klubu cestovatelů a manažer komunikace v Team MP Morgan racing.(zdroj životopisu: http://www.ckc.cz/, http://mp-morgan-racing.eu/)

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.

Populární autoři:

Agatha Christie

1890 - 1976