Jan Dietrich Dvorský

česká, 1966

Nahrávám...

Životopis

Kdo je Jan Dietrich Dvorský. Dle vlastních slov toto :

Vítejte na stránkách, které zde mám já,
JAN DIETRICH DVORSKÝ.

Kdo jsem?
Já jsem Imanuel v Abd-ru-shinovi! To především. Parsifal, jenž v sobě nese jádro Imanuele a jenž se před zrozením (*1965) na tento svět „oděl“ do připraveného jemnohmotného těla již zemřelého (+1941) Abd-ru-shina.
Má další „jména“ jsou: Syn Člověka, Vyslanec Boží, Vyslanec Světla, nový Mesiáš, Syn Světla, kníže Světla, král králů, Syn Boží, Světový učitel…!
Že jsem Syn Člověka, jsem o sobě zjistil o Velikonocích roku 1991. Jaký je můj úděl a cíl, to může vědět každý čtenář Abd-ru-shinova díla.
Dále jsem taky spisovatel a hudebník. Píšu vážné i humoristické romány, povídky a glosy, komentující každodenní dění kolem nás (Dvorského testy EQ a zejména DVORSKÉ LISTY).
Na mých stránkách také najdete spoustu mých písniček!
Jsem muž, Čech, narozený 27. 7. 1965 v Liberci, od deseti let jsem žil v Praze, dobrovolně jsem nedokončil studium scenáristiky na FAMU, měřím 187 cm, vážím 85 kg, mám modré oči a světlé, hodně dlouhé vlasy. Miluju Boha, rock, punk, buchtičky se šodó a šťavnaté řízečky. Se svou ženou Lucií (která je podle dávných proroctví Panna z Ostrova labutího zpěvu, neoddělitelná součást a celoživotní pomocnice Syna Člověka) mám osm krásných, zdravých a bystrých dětí.

Zdroj životopisu: http://www.imanuel.eu/uvod.html