Koupit knihy

Gail Brewer Giorgio

americká, 1939


Nahrávám...

Životopis

Ve Spojených státech se proslavila jako autorka bestselleru "Žije Elvis?", románu "Orion", nespočetnýc článků v časopisech a řady scénářů. Nakladatelství New York Times prodalo milion výtisků knihy "Žije Elvis?".
Gail Brewer Giorgio je častým hostem mnoha diskuzních programů v americké televizi a v rozhlase, včetně tak uznávaných a ledovaných show, jakými jsou například "Show Oprah Winfrey", "Geraldo" či i u nás známý "Lary King Live". Gail Brewer Giorgio je vděčným objektem novinářů po celém světě.
Gail Brewer Giorgio žije se svým mužem ve městě Gainesville v americkém státě Georgia. Její poslední kniha "The Elvis Files" navazuje na předchozí úspěch knihy "Žije Elvis?". Obě tyto knihy jsou výsledkem jejího desetiletého soukromého pátrání, kterému se se svými spolupracovníky a také s partnery, kteří mají kontakty na vládu Spojených států, věnovala při odhalování nejasností provázejících smrt jedné z největších hvězd světového showbiznisu, "krále rock´n´rollu" Elvise Presleyho. Kniha "The Elvise Files" uvádí pádné důkazy dokládající, že pátrání oficiálních vládních činitelů bylo vážně odbyto a smrt byla zfalšována. Navazuje tak na předchozí triumf svých pátrání v odhalování zarážejících skutečností v přápadu smrti Elvise Presleyho. Pokračovala tam, kde profesionální vyšetřovatelé svou práci vzdali, a byl úspěšná.

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.

Populární autoři: