Gabriela (Gauri) Chrastilová

česká, 1978

Nahrávám...

Životopis

Gauri Chrastilová, fejetonistka a spisovatelka. Vystudovala psychologii na pedagogické fakultě ZČU. Publikovat začala na mateřské dovolené, nejprve na webech pro rodiče, později i v časopisech.
Odlehčené fejetony o těhotenství, porodu a soužití s miminkem přetavila do literární prvotiny „Agáta a já“ (Eroika, 2008). V roce 2010 jí v edici Pro ženy s nadhledem nakladatelství Jota vyšla druhá kniha „Smrtí život začíná“, která si získala popularitu zejména u čtenářek. V současnosti dokončuje její pokračování s názvem „Smrti sluší společnost“ a zároveň pracuje na dalším románu převážně pro ženské publikum.
Pro časopisy (Máma a já, Děti a my) i na internet (www.babyweb.cz, Baby-Café, blog na idnes.cz) píše články nejen o mateřství a výchově dětí, ale také s tématikou normálního porodu a podpory bondingu.
Narodila se roku 1978 jako Gabriela, ke svým třiatřicátým narozeninám si však nadělila oficiální změnu křestního jména na Gauri. Kromě psaní její čas vyplňuje buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü a v nemalé míře dvě dcery, manžel a domácí zvířata, s nimiž žije v Mochově. Propaguje nošení sárí na běžné denní nošení pro běžné české ženy.

Více informací, odkazy na články a ukázky z románů na GauriChrastilova.cz nebo na http://www.facebook.com/GauriChrastilova

Zdroj životopisu: http://www.dharmagaia.cz

Populární autoři:

Charles Bukowski

1920 - 1994