koupit knihy

Bob Mayer

Robert Doherty · Greg Donegan · Joe Dalton pseudonymy

americká, 1959

Nahrávám...

Životopis

Robert "Bob" Mayer je spisovatel, instruktor psaní a bývalý člen Green Baret. Napsal přes 40 titulů pod svým jménem a pod svými pseudonymy. Ve své kariéře spisovatele a instruktora psaní uplatňuje principy ze svých tréninků ve speciálních silách. Napsal několik motivačních knih, včetně "Who Dares Wins: Special Operations Tactics For Success" (volně přeloženo: "Kdo se odváží, vítězí: Speciální operační taktiky pro úspech").

Mayer se narodil v Bronxu a vyrůstal v New Yorku. Odešel na United States Military Academy(Vojenskou akademii Spojených států). V armádě byl pěším vojákem a členem Green Baret, sloužící u průzkumných jednotek a speciálních sil. Později se stal spisovatelem a učitelem na JFK Special Warfare Center & School at Fort Bragg.

Prodalo se více než 6 miliónů výtisků jeho knih. Napsal několik thrillerů a sci-fi knih vycházejících jednak z jeho zkušeností ve speciálních silách jako i na tradicích mytologie a antických kultur. Jeho knižní série Area 51 je jednou z nejvíce vyhledávaných jak fanoušky špionážních thrillerů, tak fanoušky sci-fi.

Kromě jeho spisovatelské kariéry, je Mayer častým řečníkem na konferencích spisovatelů a vede workshopy a semináře o taktikách vedení založené na jeho tráninzích v Green Beret.

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.

Populární autoři: