Koupit knihy

Amy Leigh Mercree

americká, 1977


Nahrávám...

Životopis

Amy Leigh Mercree je lékařská intuitivní osoba s více než 20 lety zkušeností. Specializuje se na duchovní průvodce se zaměřením na šamanismus, čakry a holistické wellness.

Amy je nejprodávanější autor patnácti knih, mediální osobnosti, odborníka na holistické zdraví a lékařského intuitivního řešení. Mercree učí mezinárodní sdílení medicíny Woman Bootcamp, Meet Your Guides, Goddess Shamanism a Mindfulness Meditation.

Mercree je autorem knihy „The Spiritual Girl\'s Guide to Dating“, „Little Chakras“, „Joyful Living: 101 způsobů, jak proměnit ducha a oživit svůj život,“ „Kuchařská kniha čaker a krystalů“, „The Compassion Revolution“ : 30 dní života ze srdce, „„ Trocha meditace “,„ Příručka s esenciálními oleji “,„ Příručka s octem Apple, “„ Trocha všímavosti “,„ Kniha nálad: Krystaly, oleje a rituály. pozvednout svého ducha, \"a nadcházející\" Trochu bohyně: Úvod do božské ženy, \"\" Trochu čakašského průvodcovského deníku \",\" Trochu všímavosti vedeného deníku \"a\" Trochu povědomí \" Meditation Guided Journal. “

Mercree byl uveden v časopisu Glamour, časopisu Health Health, Inc. Magazine, Shape, The Huffington Post, Magazín Tango, Soul and Spirit, Mind Body Green, CBS, NBC, Hello Giggles, Reader\'s Digest, The Oprah Magazine, Forbes, CBS , První pro ženy, Country Living, NBC, FOX, Bustle a mnoho dalších.

Mercree se rychle stává jednou z nejvíce citovaných žen na webu. Podívejte se, co všechno je o @AmyLeighMercree na sociálních sítích.(zdroj životopisu: https://amyleighmercree.com/meet-amy/ , https://www.amazon.c)

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.