Aleš Cibulka

česká, 1977

Nahrávám...

Životopis

je český televizní a rozhlasový moderátor a publicista. Začínal v roce 1992 jako rozhlasový moderátor v karlovarském soukromém rádiu Diana. Dva roky působil v Televizi Nova, kde moderoval pořad Snídaně s Novou.
Od roku 1998, kdy ukončil svá studia na Vyšší odborné škole herecké a moderátorské, je spolupracovníkem a posléze i zaměstnancem České televize, kde moderuje pořad Dobré ráno s ČT. Též byl jeho hlas známý z pořadů Dobré jitro s Českým rozhlasem, Host do domu a Tobogan. Poté, co jeden host Hosta do domu, kterého Aleš Cibulka pozval, řekl, že Jiří Paroubek vypadá jako Josif Vissarionovič Stalin, byl z rozhlasu vyhozen a mohl nadále moderovat již jen Tobogan. Společně s Ivanou Andrlovou účinkuje také v pořadu věnovaném českému jazyku O češtině. Dvakrát společně s Jiřinou Jiráskovou moderoval slavností vyhlašování cen TýTý.
Kromě této činnosti působí i jako umělecký publicista, napsal celkem 3 knihy, z toho dně životopisné knihy o české herečce Nataše Gollové a 1 knihu o Zdence Sulanové.

Populární autoři:

Charles Bukowski

1920 - 1994