Železný král

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První díl skvěle hodnocené „young adult“ série s nádechem fantasy. Život šestnáctileté Meghan Chaseové se převrátí naruby, když se dozví, že jejího malého bratra unesly podivné bytosti do kouzelné země Férie. Ve snaze najít bratra se spojí s Ashem, zimním princem a svým nepřítelem, jehož chladná krása, statečnost a skrývaná zranitelnost jsou Meghan čím dál méně lhostejné…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121195/zelezna-vila-zelezny-kral-7NK-121195.jpg 4.2408
Série

Železná víla 1.

Žánr
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

The Iron King, 2010

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Knižní klub nemá v plánu další díly (3., 4., atd.) vydat kvůli nízkému prodeji. Proto také vznikla petice za vydání pokračování: http://e-petice.cz/petitions/petice-za-vydani-dalsich-dilu-iron-fey-julie-kagawa-.html?country=cz (VietHoa)


Série má celkem 7 dílů a 3 doplňující povídky / novely. Nepřeložené díly jsou: "The Iron Queen", "The Iron Knight", "The Lost Prince", "The Iron Traitor" a "The Iron Warrior". Povídky se jmenují "Winter’s Passage", "Summer’s Crossing" a "Iron’s Prophecy". Vyšly souborně v jednom svazku pod názvem "Iron Legends". Tyto povídky doplňují základní tetralogii. Od 5. dílu se jedná o podsérii "Iron Fey - The Call of Forgotten", kde je hlavním hrdinou Ethan Chase, bratr Meghan. (Zelený_Drak)