Vzkříšení

od:


KoupitKoupit eknihu

Opovědi na otázky ,které si klade snad každý člověk= Existuje Bůh?Zodpovídá člověk za svůj život ještě někomu jinému než sobě?Co je smysl mého života? Je život po smrti? Může dát Bible pravdivou odpověď na tyto otázky? Může dát pravdivou odpověď křesťanství,aneb představuje pouze jeden z mnoha možných pokusů o řešení? Kdo je Ježíš? a žil skutečně? je popis v Bibli o něm skutečný? A jaký význam to pro mně má? Bylo jeho vzkříšení skutečné? je to fakt-ověřitelný? je NOVÝ ZÁKON historicky spolehlivý? Zemřel Ježíš opravdově? Zůstal v hrobě? Obrazné vzkříšení? jak zmizelo jeho tělo z hrobu? Ježíš Kristus vstal z mrtvých ...a žije....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/231770/vzkriseni-231770.jpg 42
Žánr:
Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno:
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Kniha obsahuje vloženou černobílou přílohu 11 stran A6 skládačku-kde je graficky zpracován celý hlavní obsah knihy-celkem velmi podrobně-a to odpovědi na otázky ,které si kniha klade a odpovídá na ně..např. Existoval Ježíš Kristus?Jak zmizelo tělo z hrobu? Je nový zákon historicky spolehlivý? Zemřel Ježíš doopravdy? (rados)


Kniha byla tajně ,,samizdatem,, vydána v zahraničí a za doby vlády komunistů, kteří potlačovali svobodu tisku a názorů... Unás jí tajně šířili=pašovali do Československa... Kde přesně byla vytištěna a v kolika kusech se mi nepodařilo zjistit... Po roce 1989 zatím nevyšla.... (rados)


Autor a jeho další knihy

Jiří Hedánek

Jiří Hedánek
česká, 1956

Uživatelé mají knihu

v Přečtených2x
v Doporučených1x
v Knihotéce1x