Město upírů

od:


KoupitKoupit eknihu

Může být touha po pomstě silnější než láska? Konečně se sympatická, upíry posedlá gotička Raven dočkala svého temného prince. Jejím vyvoleným je anděl noci, okouzlující upír Alexander Sterling. Jenže je tu někdo, kdo jejich lásce nepřeje. Darebák, který touží po Raven a Alexandrovi se chce pomstít. Upír s jedním okem zeleným a druhým modrým, Jagger. Jagger přijel do Dullsville, aby bránil čest svojí rodiny a své sestry Luny. S ní totiž Alexander kdysi odmítl spojit svůj život navěky. Protože si myslí, že Raven už je upírkou a on sám ji nemůže mít, vymyslí Jagger spolu s Lunou ďábelský plán. Podaří se jim ho uskutečnit? Stvoří monstrum nebezpečné všem živým i nemrtvým? Alexander a Raven musí bojovat nejen za svou lásku, ale v jejich rukou je také osud celého města....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/144227/mesto-upiru-pmN-144227.jpg 3.966
Série:

Upíři polibky (3.)

Orig. název:

Vampireville (2006)

Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Zoner Press
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Autorka románu Ellen Schreiber mistrně spojila romantiku s humorem a vytvořila tak příběh, který si získá srdce každé dospívající dívky. (Luccy78)


Upíří polibky patří mezi vybrané tituly pro neochotné dospívající čtenáře Americké knihovnické asociace, vybrané knihy pro dospívající Veřejné knihovny v New Yorku a mezi vybrané tituly pro dospívající IRA/CBC. (Luccy78)


Podle předlohy také vznikla a v českém překladu vyšla úspěšná trilogie "Upíří polibky: Pokrevní příbuzní", kterou si oblíbili mnozí příznivci mangy. (Luccy78)