Umění milovat

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

K jednotlivým polohám Zobrazení v této knize jsou natolik instruktivní, že by bylo nošením dříví do lesa připojovat ke každému z nich ještě navíc nějaký komentář. Jak už bylo řečeno, neexistuje jednotný recept a doporučení té které polohy pro jednotlivé případy. Různorodost lidských sexuálních zájmů a potřeb a nesmírná variabilita erotogenních zón a způsobu ukájení tvoří pestrou paletu různých poloh. S potěšením je možno konstatovat, že jsou předem vyloučeny různé metody akrobatické, k jejichž realizaci by bylo zapotřebí předběžného gymnastického tréninku. Předložený soubor obrázků tvoří tedy vesměs polohy “civilní” V naší společnosti nejčastěji používané a nejvíce oblíbené....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266821/big_umeni-milovat-eVf-266821.jpg 14
Žánr:
Erotika

Vydáno: , Cesty
více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Kniha má na straně 60 ukončené číslování. Následuje ještě dalších 52 stran nečíslovaných. (dotek)


Některé fotografie jsou natolik detailní, že pubické ochlupení můžeme vidět i kolem nosu či úst. Dnes se s tímto způsobem focení v populárně naučných knihách již nesetkáme. (dotek)


Jako spoluautor je uveden Publius Ovidius Naso, ale ve skutečnosti je použito jen několik veršů z jeho milostné poezie jako popisek k několika fotografiím. (dotek)


Na fotografiích patří mezi zvláštní dekorace kazetový přehrávač se spoustou gramofonových desek. (dotek)