Vlci z Cally

od:


KoupitKoupit eknihu

Po vrcholném utkání ve skleněném paláci s Rolandovým dávným známým (Flaggem nebo Martenem… nebo – možná – Maerlynem) se čas opět změnil. Cestovatelé pochopili, že někdo – nebo nějaká síla – je přenesl řidinou zpátky na stezku Paprsku. Poblíž, na větvi stromu, byl připíchnutý vzkaz od bytosti, kterou Roland málem v paláci zabil. „Vzdejte se Věže. To je poslední varování.“ Opravdu k smíchu. Roland by se Věže nevzdal, stejně jako by nezabil Jakeova ochočeného brumláka a neupekl si ho k večeři. Nikdo z nich by se nevzdal Rolandovy Temné věže. Bůh jim pomoz, zůstanou v tom až do konce. Vlci z Cally jsou pátou knihou z celkem sedmi knih tohoto dlouhého příběhu. Pistolníci se opět vydávají na cestu za Temnou věží. Nečekaně je vyhledají vesničané, kteří je požádají o pomoc a úlevu, neboť jsou sužování bytostmi, jež se nazývají Vlci. Je způsobem pistolníků z rodu Eldova, že žádost o pomoc neodmítnou. A zdánlivé zdržení může znamenat další kus po cestě Paprsku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/52_/52603/temna-vez-vlci-z-cally-GiJ-52603.jpg 4.6733
Série:

Temná Věž (5.)

Orig. název:

Wolves of the Calla (2003)

Žánr:
Horory, Romány, Fantasy
Vydáno:, Beta-Dobrovský
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Kniha vyšla také v audio verzi. Tu načetl Libor Terš a vydala Audiotéka, 2018. (MrsNobody)


V díle se vyskytuje robot jménem Andy, kterého vyrobila firma Positronics. King se tak odkazuje na Asimovu knihu Pozitronový muž, ve které v hlavní roli vystupuje robot Andrew. (Minas)


Otec Callahan, jedna z hlavních postav Vlků z Cally i zbývajících dvou dílů série, se poprvé objevil v jiném Kingově díle, v Prokletí Salemu. (stilgar1)