Tajemství lesbického sexu pro muže

od:


KoupitKoupit eknihu

Co přináší ženám největší slast? Lesbická tajemství sexu pro muže otevírají dveře do ložnic homosexuálních žen a odpovídají na intimní otázky o jejich sexualitě. Tato upřímná a otevřená kniha pomáhá mužům stát se lepšími milenci. Předkládá jasně čitelnou mapu ženského těla s přesně vyznačenými „záchytnými“ body a radí, jak přesně postupovat od polibků přes bod G až k velkému O. A co je nejdůležitější – pomůže vám najít novou úroveň intimity a sexuálního uspokojení. Kniha je plná rozhovorů, průzkumů a necenzurovaných hlasů žen, mluvících upřímně o tom, co přesně chtějí dělat s milencem, jakož i tipy, techniky a smyslné hry. Lesbická tajemství sexu pro muže je konečně průvodce, který naplňuje všechny sexuální potřeby a touhy ženy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/301428/tajemstvi-lesbickeho-sexu-pro-muze-kYj-301428.png 3.73
Orig. název:

Lesbian Sex Secrets for Men (2000)

Žánr:
Erotika, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Jota
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Na zadní straně přebalu je QR kód, který nelze dobře naskenovat. Obsahuje: Nakladatelství JOTA Škárova 16, Brno, 612_00 +420539086580 e-mail: jota@jota.cz e-shop: www.jota.cz www.facebook.com/JOTA.nakladatelstvi (dotek)


Bez přebalu kniha vypadá jinak. Na přední a zadní straně je hřbetem knihy rozdělen obraz dvou líbajících žen. (dotek)


Věnování na straně 5: Pro všechny moje lásky, minulé, současné i budoucí. Všichni jste pro mě jedinečnou inspirací. A.J.G. * Pro mou tetu Judy, která mi otevřela cestu k novým věcem a k mým budoucím láskám. K.B. (dotek)


Kniha nemá obsah (seznam všech kapitol a podkapitol). (dotek)