Vraní dívka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vraždy a psychoterapie. Jak velkému utrpení dokáže člověk čelit nebo vystavit jiné, než sám přestane být lidskou bytostí a změní se v netvora? Jak může zklamání ovlivnit duši, osud, život? Psychoterapeutka Sofia Zetterlundová léčí dva klienty s příznaky mnohočetné poruchy osobnosti, dětského vojáka ze Sierry Leone a ženu s hlubokými traumaty z minulosti. Nikdo jim nenaslouchá. Kromě Sofie… Komisařka Jeanette Kihlbergová vyšetřuje případ mrtvého chlapce, jehož tělo nese známky mučení. Nikdo ho nepostrádá. Kromě Jeanette… Temný severský psychothriller jen pro silné povahy. První díl trilogie, která oblétla a zasáhla doslova celý svět (vychází ve 35 zemích)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182401/big_slabost-victorie-bergmanove-vrani-d-EXF-182401.jpg 3.81451
Série:

Slabost Victorie Bergmanové 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Book 1: Krakflickan, 2010


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Oba autoři spolu hrají v punkové kapele a knihu začali dle svých slov psát v době osobní krize. (LordSnape)


Jerker Eriksson a Håkan Axlander Sundquist vystupující pod společným pseudonymem Erik Axl Sund přiznávají, že při psaní Vraní dívky mezi nimi občas docházelo k neshodám, které řešili ranami pěstí. (Babouš)


Každý z dvojice autorů, skrývající se pod pseudonymem Erik Axl Sund, při psaní knihy používal jinou barvu písma (červenou a modrou), aby šlo jednoduše poznat, co kdo napsal. Při závěrečných úpravách pak celý text postupně zčernával. (Babouš)