Jsem rozohněná

od:


KoupitKoupit eknihu

Juliette přežila a její příběh pokračuje… Nic už ale není jako dřív. Juliette čeká velká zkouška, musí ovládnout svou sílu a přestat být tou malou zlomenou dívkou. Osud Bodu Omega je nejasný a každý, na kom Juliette kdy záleželo, se ocitl v nebezpečí. Válka je na dosah ruky a Juliette ví, že jediná cesta, jak se udržet naživu, je svrhnout nový systém. Její smrtící dotek přestává být prokletím a stává se velkou výhodou. Ale i tak to sama nedokáže – pomoct jí může jen někdo, o kom byla vždy přesvědčená, že mu za žádných okolností nemůže důvěřovat: Warner...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/208984/jsem-rozohnena-uvp-208984.jpg 4.4374
Série:

Roztříštěná (3.)

Orig. název:

Ignite me (2014)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

A tady máme celé vyjádření CooBoo i s dodatkem :) http://www.cooboo.cz/doporucujeme/dobrodruzstvi-s-rozohnenou (mynonka)


Nakladatelství CooBoo nejenže do knihy nevložilo věnování od Tahereh Mafi, která Ignite Me věnovala čtenářům, a také Poděkování na konci - ALE především do knihy NEZAŘADILI poslední 2 KAPITOLY!!! Díky kterým dostává závěr DIAMETRÁLNĚ odlišné rozměry!!! Chcete-li si je přečíst alespoň v angličtině, pak můžete zde: http://www.freebestbook.net/Romance/ignite_me/68.html (Anne Leyyd)


Štítky

antiutopie postkatastrofická magie láska

Autor a jeho další knihy

Tahereh Mafi

Tahereh Mafi
americká, 1988

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených4x
v Přečtených526x
v Čtenářské výzvě14x
v Doporučených71x
v Knihotéce154x
v Chystám se číst210x
v Chci si koupit73x
v dalších seznamech12x