Jsem rozohněná

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Juliette přežila a její příběh pokračuje… Nic už ale není jako dřív. Juliette čeká velká zkouška, musí ovládnout svou sílu a přestat být tou malou zlomenou dívkou. Osud Bodu Omega je nejasný a každý, na kom Juliette kdy záleželo, se ocitl v nebezpečí. Válka je na dosah ruky a Juliette ví, že jediná cesta, jak se udržet naživu, je svrhnout nový systém. Její smrtící dotek přestává být prokletím a stává se velkou výhodou. Ale i tak to sama nedokáže – pomoct jí může jen někdo, o kom byla vždy přesvědčená, že mu za žádných okolností nemůže důvěřovat: Warner...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208984/jsem-rozohnena-uvp-208984.jpg 4.4422
Série

Roztříštěná 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, CooBoo
Orig. název

Ignite me, 2014

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

A tady máme celé vyjádření CooBoo i s dodatkem :) http://www.cooboo.cz/doporucujeme/dobrodruzstvi-s-rozohnenou (mynonka)


Nakladatelství CooBoo nejenže do knihy nevložilo věnování od Tahereh Mafi, která Ignite Me věnovala čtenářům, a také Poděkování na konci - ALE především do knihy NEZAŘADILI poslední 2 KAPITOLY!!! Díky kterým dostává závěr DIAMETRÁLNĚ odlišné rozměry!!!

Chcete-li si je přečíst alespoň v angličtině, pak můžete zde: http://www.freebestbook.net/Romance/ignite_me/68.html (Anne Leyyd)