Puls

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Civilizace sklouzla po krvavé stopě do dalšího období temna, což možná někoho nepřekvapí, ale stalo se to takovou rychlostí, jakou nepředvídali ani největší škarohlídi mezi futurology. Bylo 1. října, Bůh dlel na nebesích, burza prosperovala a většina letadel létala načas. Za čtrnáct dní však nebe opět patřilo ptákům a bursa se stala vzpomínkou. Příčinou zkázy je jakýsi jev, kterému se začne říkat Puls, a ten se šíří mobilním telefonem. Několik zoufalců, kteří přežili, se najednou ocitne v černočerném civilizačním temnu, plném násilí a chaosu. Kdekdo má mobil. A kdo ho nemá? Nový strhující román Stephena Kinga nejenže pokládá zásadní otázku: „A teď už mě slyšíte?" Rovněž na ni brutálně odpovídá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/893/big_puls-zkI-893.jpg 3.81077
Žánr:
Literatura světová, Horory

Vydáno: , Beta-Dobrovský
Originální název:

Cell, 2006


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Ve dnech 8. - 18. září 2005 proběhla prostřednictvím internetové aukční síně eBay charitativní akce, jejíž vítěz měl získat právo dát jméno jednomu z hrdinů v právě vznikající knize. Vítězem se stala Pam Alexanderová z Fort Lauderdale na Floridě, která zaplatila více než 20.000 USD. Paní Alexanderová se rozhodla pojmenovat jednoho z hrdinů po svém bratrovi - Ray Huizenga. (chaera)


Koncepce zvukového signálu, který může zničit lidský mozek, je velice podobný koncepci v knize Sníh (Snow Crash) od amerického spisovatele Neala Stephensona. King zmiňuje Stephensona v knize, kdy jej postava Jordan nazývá "bohem". (paulhunter)