Proč (a jak) psychosomatika funguje?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vysvětluje co je psychosomatika a psychosomatické principy léčení. Kniha představuje 5 základních aspektů psychosomatického vnímání a jeho vztah k dalším oborům jako je západní i východní medicína, biologie, psychologie, fyzika i spirituální vědy. Kniha je členěna do 8 kapitol: Úvodní kapitola představuje základy psychosomatiky a systemického chápání dynamiky nemocí. Následujících 5 kapitol se věnuje pěti aspektům psychosomatického vnímání nemoci, tedy BIO-PSYCHO-SOCIO-SPIRITuálně-ENERGetickému modelu. 7. kapitola se zabývá vybranými tématy nemocí, nahlíženými z psychosomatického hlediska. 8. kapitola je zamyšlením nad rozdíly péče západní medicíny a psychosomatického přístupu. Mnoho příkladů z praxe představuje anonymní příběhy klientů využívajících psychosomatický přístupu v léčení. Obě zkušené autorky aktivně psychosomaticky pracují více jak 15 let a čerpají ze své bohaté praxe. Předmluvu napsal MUDr. Radkin Honzák....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270415/big_proc-a-jak-psychosomatika-funguje-mAh-270415.jpg 3.480
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Všechny uváděné příběhy v knize vycházejí z reálných základů praxe autorek, ale jsou upraveny tak, aby anonymita klientů zůstala zcela zachována. (OndřejKlíma)


http://video.aktualne.cz/dvtv/klimova-nemusime-byt-nemocni-je-do-nas-ale-masirovan-strach/r~7c0d6f407ef711e5a705002590604f2e/ (Jelitovna)