Složka 64

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Čtvrtý případ komisaře Carla Morcka z oddělení Q. Zneužívání, nátlak a týrání patřily ještě před čtyřiceti lety do každodenního života žen deportovaných na dánský ostrov Sprogo. Některým z nich nabídl tamější život neomezenou moc, ale většině způsobil utrpení. Podobný osud potkal i Nete Hermansenovou, jíž se podařilo utéct. Alespoň si to myslela. Její případ se stane jedním z nejtěžších ve vyšetřování oddělení Q. Co ukrývá její minulost? Proč se na ostrov dostala? Kam zmizeli lidé z jejího okolí? A kdo za tím vším stojí? Tvrdohlaví asistenti Asad a Rose přinutí svého šéfa Carla Morcka znovu otevřít starý případ. Brzy však zjišťují, že se jedná jen o malou součást něčeho mnohem většího. O nejhorší možné zneužívání moci, kterému stále není konec. Carl mezitím řeší své vlastní problémy — starý případ úmrtí z roku 1978, kdy se za záhadných okolností utopil Carlův strýc......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/157887/carl-morck-slozka-64-c5s-157887.jpg 4.61608
Série

Případy oddělení Q 4.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Host
Orig. název

Journal 64, 2010

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Trailer adaptace: https://m.youtube.com/watch?v=cBoQFNSb1kQ
Už od druhého dílu série adaptace nejsou v kině, takže se nás premiéra 4.10.2018 netýká. Až na dvd... (Lenka.Vílka)


Začátkem roku 2018 byl dotočen stejnojmenný dánský film, který by měl být v témže roce uveden koncem roku i do českých kin. V hlavní roli opět dánský herec Nikolaj Lie Kaas. (ddkk)


Audioverze knihy - ukázka: https://soundcloud.com/onehotbook/j-a-olsen-slozka-64-cte-igor-bares-audiokniha-onehotbook-demo (piratmartin)