Poslední píseň

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Život vzpurné sedmnáctileté Ronnie se obrátí vzhůru nohama, když musí opustit milovaný New York a odjet na letní prázdniny za svým otcem do ospalého městečka u moře. Nemůže se smířit s tím, že její táta, koncertní pianista, před třemi lety odešel od jejich rodiny. Ronnie se rozhodne, že odmítne každou tátovu nabídku ke smíření, i když po jejich společně prožívané vášni pro hudbu se jí tajně stýská. Na městské pouti se Ronnie seznámí s výstřední dívkou Blaze, která by mohla být skvělou kamarádkou nebýt jejího násilnického kluka Marcuse, a potká pohledného Willa. Ronnie ho považuje za hloupého frajírka, ale brzy bude muset svůj názor změnit. Ostatně o těchhle prázdninách na ni čeká krom velké první lásky i mnohem větší a osudovější překvapení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41815/posledni-pisen-n9Q-41815.jpg 4.4691
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The Last Song, 2009

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Kniha Poslední píseň (The Last Song) vyhrála GoodReads Choice Awards za rok 2009 v kategorii Chick Lit (689 hlasů). (LibraryGirl)


Zfilmováno: premiéra USA 31.3.2010, Režie: Julie Anne Robinson, V hlavních rolích: Miley Cyrus, Bobby Coleman, Greg Kinnear, Liam Hemsworth. (Vyllandra)