Poslední píseň

od:


KoupitKoupit eknihu

Život vzpurné sedmnáctileté Ronnie se obrátí vzhůru nohama, když musí opustit milovaný New York a odjet na letní prázdniny za svým otcem do ospalého městečka u moře. Nemůže se smířit s tím, že její táta, koncertní pianista, před třemi lety odešel od jejich rodiny. Ronnie se rozhodne, že odmítne každou tátovu nabídku ke smíření, i když po jejich společně prožívané vášni pro hudbu se jí tajně stýská. Na městské pouti se Ronnie seznámí s výstřední dívkou Blaze, která by mohla být skvělou kamarádkou nebýt jejího násilnického kluka Marcuse, a potká pohledného Willa. Ronnie ho považuje za hloupého frajírka, ale brzy bude muset svůj názor změnit. Ostatně o těchhle prázdninách na ni čeká krom velké první lásky i mnohem větší a osudovější překvapení....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41815/posledni-pisen-n9Q-41815.jpg 4.4577
Orig. název:

The Last Song (2009)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Kniha Poslední píseň (The Last Song) vyhrála GoodReads Choice Awards za rok 2009 v kategorii Chick Lit (689 hlasů). (LibraryGirl)


Zfilmováno: premiéra USA 31.3.2010, Režie: Julie Anne Robinson, V hlavních rolích: Miley Cyrus, Bobby Coleman, Greg Kinnear, Liam Hemsworth. (Vyllandra)