Padrino Krejčíř - Afričan

od:


KoupitKoupit eknihu

„Padrino Krejčíř – Afričan“ je kniha o uprchlíkovi Radovanu Krejčířovi. Přináší dosud neznámá fakta ze zákulisí života Krejčíře, který utekl z České republiky, aby se vyhnul vězení za miliardové podvody a přípravu vraždy. Děj se odehrává v Jihoafrické republice, kde Krejčíř žije od roku 2007. Od té doby došlo v JAR v Krejčířově okolí ke dvanácti vraždám. Jde o první ze série nových knih o českém podsvětí, na kterých pracuje Jaroslav Kmenta, autor úspěšného bestselleru Kmotr Mrázek. Kniha je napsána reportážně podle skutečné události. A stala se rovnou podkladem pro zpracování scénáře k připravovanému filmu GangsterKA....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/223328/padrino-krejcir-african-223328.jpg 4.1107
Série:

Padrino Krejčíř (2.)

Žánr:
Literatura faktu, Literatura česká, Biografie a memoáry
Vydáno:, JKM - Jaroslav Kmenta
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Jihoafrický soud včera na žádost státního zástupce odročil vynesení verdiktu nad R. Krejčířem. Čech se měl včera dozvědět výši svého trestu za únos, pokus o vraždu a pokus o přechovávání drog, z nichž byl usvědčen už v srpnu. Nový termín vynesení rozsudku soud stanovil na 28. října. Krejčíř už dříve oznámil, že se proti rozsudku hodlá odvolat. (deník Metro, út 13.10.2015) (milamarus)


Kniha obsahuje na šestnáct listů fotografického materiálu. (milamarus)


Na obálce knihy je vedle R. Krejčíře modelka Shimo Shield, kterou chtěl Krejčíř využít v jednom ze svých podvodů a poté ji nechat odstranit, neboť se bál, že by mohla při případném policejním vyšetřování promluvit. Nepovedlo se. Miloš (Krejčířova pravá ruka) ji zachránil a vzal ji s sebou do Prahy. (milamarus)