Opojný orgasmus – příručka pro ženy

kniha od:

nehodnoceno
Opojný orgasmus – příručka pro ženy obálka knihy

KoupitKoupit eknihu

Toužíte po větším sexuálním uspokojení? Chcete zažívat opojný orgasmus, ale stále to není ono? Nebo dokonce nezažíváte vůbec nic? Kniha vám čtivou a vtipnou formou podává ucelený obraz ženských milostných rozkoší, sexuálních spouštěcích mechanizmů, fází vzrušení, vlivu psychiky i rozdílnosti mužů a žen. Zkušená klinická psycholožka a sexuoložka, doktorka Vivienne Cass odhaluje všechny možné příčiny ženských orgasmických potíží, a radí, jak se s nimi vypořádat. Tato příručka není pouhým „manuálem“, ale je zejména psychologickým rádcem, neboť intenzita sexuálního prožitku ženy záleží z velké části na psychice a kvalitě vztahu...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234302/big_opojny-orgasmus-prirucka-pro-zeny-rAY-234302.jpg
Žánr:
Literatura naučná

Vydáno: , Computer Press (CP Books)
Originální název:

The Elusive Orgasm: A Woman's Guide to Why She Can't and How She Can Orgasm, 2007


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Fotka na obálce se objevila na francouzské knize "Poussée de fièvre" vydané v roce 2012, autorem knihy je Martin Laliberté. (dotek)


Věnování na straně 5:

Tuto knihu věnuji své matce, která mě vždy podporovala a povzbuzovala v mých snahách. (dotek)


Mezi tiráží a úvodem je stránka, která obsahuje pozitivní hodnocení ke knize od lékařů. Jedna pochvala zmiňuje vynikající ilustrace. Je třeba uvést, že kniha obsahuje celkem pět ilustrací a ty se týkají ženské anatomie. (dotek)