Pilíře světa

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh popisuje osudy Jennsen Daggettové a Oby Schalka, dvou nemanželských dětí krutovládce Darkena Rahla, které se narodily bez magických schopností a byly tak odsouzeny ke smrti, kdyby se jejich matkám nepodařilo včas uniknout z Rahlova dosahu. Jennsen tak prožila dětství a mládí na útěku před Rahlovými služebníky. Její matku však náhle brutálně zavraždí zabijáci nového lorda Rahla. Zmatená a vystrašená Jennsen přijme pomoc od cizince Sebastiana a společně se vydávají na cestu do bezpečí. Osud má však s nimi jiné plány. Naproti tomu Oba nepoznal ve svém životě nic kromě ponížení. Vyrostl v muže s perverzním viděním světa. Svou krutost zdědil po otci. A jelikož se nedávno dozvěděl jeho pravou totožnost, vydává se zabrat d'harský trůn právem dědice pro sebe. -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/163217/pilire-sveta-163217.jpg 3.857
Série

Meč pravdy 7.

Žánr
Romány, Fantasy
Vydáno, Classic
Orig. název

The Pillars of Creation, 2002

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Pilíře světa je název knihy, ale taky místo ve Starém světě a také pojmenování pro nenadané děti Lorda Rahla. Toto místo se také objevuje v seriálu v druhé sérii, kam musí být zanesen Kámen slz. (Karmyn)


Přestože se postava Jennsen objevila až v sedmé knize, v seriálu se objevila už v první sérii (první série se inspiruje první knihou První čarodějovo pravidlo). Jennsen se objevuje v 1x16 a pak následně v 1x21. (Karmyn)