Rozkaz zabít

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Prequel úspěšné sci-fi série „Labyrint“. Ještě předtím, než byl ustaven ZLOSIN, ještě předtím, než Thomas vstoupil do labyrintu, zasáhly Zemi sluneční erupce a propukla nemoc, se kterou se lidstvo dosud nesetkalo. Mark a Trina přežili erupce, ale to se ukázalo jen jako rozcvička před hrůzami, které je čekají. Nemoc, která se projevuje agresí a šílenstvím, zachvacuje postupně celý kontinent, a nikdo neví, odkud se strašlivý virus vzal. Panují pochybnosti, že v tom mohl být něčí zvrácený zájem… Mark a Trina jsou přesvědčeni, že existuje způsob, jak zachránit ty, které nemoc ještě nezničila. Jejich cesta za lékem na erupci je ale trnitá. V zdevastovaném světě má každý svou cenu, a oni by byli nejcennější jako mrtví......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305789/big_rozkaz-zabit-Xfb-305789.jpg 4380
Série:

Labyrint


Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné, Sci-fi

Vydáno: , Yoli
Originální název:

The Kill Order, 2012


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Kniha "Rozkaz zabít" by se de facto dalo říci, že je to první díl ze série "Labyrint," pokud sérii budeme řadit chronologicky (Rozkaz Zabít, Kód Horečky, Labyrint: Útěk, Spáleniště: Zkouška a Vražedná Léčba). (paja0327)


Jedná se o prequel série Maze Runner. Děj se tedy odehrává ještě před událostmi z knih Labyrint : Útěk, Spáleniště : Zkouška, a Vražedná léčba (vlcice326)