Jiskra v popelu ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Své tělo a krev zaslibte Impériu. Srdce si však ponechte. Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy, která se odehrává v brutálním světě připomínajícím Římskou říši. Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod krutou nadvládou válečnického Impéria. Když je její bratr zatčen za velezradu, nabídnou jí učenečtí povstalci bojující proti Impériu dohodu: pokud se nechá prodat jako otrokyně na imperiální vojenskou akademii Šerosráz a bude pro ně špehovat, odboj zachrání jejího bratra před popravou. Elias, nejlepší voják na akademii, je znechucený pronásledováním a zabíjením Učenců a rozhodne se dezertovat. Než však stačí utéct, dostane příkaz zúčastnit se Zkoušek, nemilosrdné soutěže, z níž má vzejít nový válečnický císař. Prohrát znamená okamžitou smrt, zvítězit znamená ztratit vlastní duši. Když se Laiiny a Eliasovy cesty na Šerosrázu zkříží, oba zjistí, že jejich osudy jsou propletené víc, než by si kdy dokázali představit, a že jejich rozhodnutí může změnit budoucnost celého Impéria....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279674/jiskra-v-popelu-yvd-279674.jpg 4.6991
Série

Jiskra v popelu 1.

Žánr
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), Host
Orig. název

An Ember in the Ashes, 2015

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Nakladatelství Host vyhlásilo velký knižní battle: Jiskra v popelu vs. Ódinovo dítě! Která kniha dostane víc hlasů? Hlasuj a vyhraj knižní nálož! ‪Soutěž trvá do 31. 7. 2016. http://www.kniznibattle.cz (lucie.zajickova)


30.8.2016 by mělo vyjít pokračování knihy s názvem A Torch Against the Night . Tak doufejme, že se brzy dostaví i k nám :) (teri8949)