Jiskra v popelu ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Své tělo a krev zaslibte Impériu. Srdce si však ponechte. Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy, která se odehrává v brutálním světě připomínajícím Římskou říši. Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod krutou nadvládou válečnického Impéria. Když je její bratr zatčen za velezradu, nabídnou jí učenečtí povstalci bojující proti Impériu dohodu: pokud se nechá prodat jako otrokyně na imperiální vojenskou akademii Šerosráz a bude pro ně špehovat, odboj zachrání jejího bratra před popravou. Elias, nejlepší voják na akademii, je znechucený pronásledováním a zabíjením Učenců a rozhodne se dezertovat. Než však stačí utéct, dostane příkaz zúčastnit se Zkoušek, nemilosrdné soutěže, z níž má vzejít nový válečnický císař. Prohrát znamená okamžitou smrt, zvítězit znamená ztratit vlastní duši. Když se Laiiny a Eliasovy cesty na Šerosrázu zkříží, oba zjistí, že jejich osudy jsou propletené víc, než by si kdy dokázali představit, a že jejich rozhodnutí může změnit budoucnost celého Impéria....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/279674/jiskra-v-popelu-yvd-279674.jpg 4.6759
Série:

Jiskra v popelu (1.)

Orig. název:

An Ember in the Ashes (2015)

Žánr:
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno: (ekniha), Host
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Nakladatelství Host vyhlásilo velký knižní battle: Jiskra v popelu vs. Ódinovo dítě! Která kniha dostane víc hlasů? Hlasuj a vyhraj knižní nálož! ‪Soutěž trvá do 31. 7. 2016. http://www.kniznibattle.cz (lucie.zajickova)


30.8.2016 by mělo vyjít pokračování knihy s názvem A Torch Against the Night . Tak doufejme, že se brzy dostaví i k nám :) (teri8949)


Autor a jeho další knihy

Sabaa Tahir

Sabaa Tahir
americká

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených6x
v Přečtených912x
v Čtenářské výzvě152x
v Doporučených157x
v Knihotéce295x
v Chystám se číst586x
v Chci si koupit163x
v dalších seznamech12x