Jak jsem přišel na svět

od:


KoupitKoupit eknihu

Co se celých těch dlouhých devět měsíců děje u maminky v bříšku? Jak se rozhodne, jestli bude miminko chlapeček nebo holčička? A jak víme, kdy nastane ten správný čas, aby se děťátko narodilo? Tahle knížka vypráví o cestě na svět o cestě, kterou prošly všechny děti, ale žádné z nich se na ni nepamatuje... Teď si o tom dobrodružství můžete přečíst a všechno se dozvědět znovu, a to od úplného začátku! Je to příběh tak poutavý, že je napínavější než většina pohádek....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/16122/jak-jsem-prisel-na-svet-8d1-16122.jpg 4.823
Orig. název:

Sá blev jag till (2004)

Žánr:
Literatura naučná, Rodina
Vydáno:, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Věnování: Všem našim dětem - Ludvigovi, Jacobovi, Davidovi, Danielovi, Ingrid (K.J.) a Pikkutyyppi (M. L.) a taky díky tatínkům za jejich skvělá semínka. (dotek)


Kniha byla vytištěna v Belgii. (dotek)


Vtipné hlášky: *** Tatínek má mezi nohama takový kolíček a maminka štěrbinku. *** Když tatínek zasune kolíček do maminčiny štěrbinky, vyběhnou z něj semínka a plavou mamince do bříška. *** Většina dětí se rodí v nemocnici. Vyjdou mamince ze bříška štěrbinkou, co má mezi nohama. Rozhodně jí nevyjdou ven z bříška zadečkem, i když některé děti si to myslí. (dotek)


Kniha nemá číslované strany. (dotek)