Hunger Games – komplet

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vítězství znamená slávu a bohatství. Prohra znamená jistou smrt. Hunger Games začínají... V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger Games – zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Do hry však vstupuje šestnáctiletá Katniss, která se nehodlá podřídit... Překvapivé výsledky zápasu povzbudí obyvatele země Panem, aby se postavili k odporu, a v krajích se formuje odboj. Podaří se zabránit krvavému střetnutí, jehož důsledky by byly víc než hrozivé? Souborné vydání světového bestselleru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/125259/hunger-games-komplet-spu-125259.jpg 4.61873
Série:

Hunger Games / Hry o život

Žánr:
Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)
Orig. název:

The Hunger Games (2011)

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Přestože je Jennifer Lawrence levačka a prošla výcvikem ve střelbě z luku, používá ve filmu luk pro praváky. (Ještěrka2004)


Autorka Susane se nechala inspirovat také Příběhem z Řecké mytologie a to konkrétně s Theseem a Minotaurem. (Ještěrka2004)


Suzanne Collins se nechala inspirovat jedním nudným večerem, kdy přehazovala programy z reality show a zprávami o válce. (AnetW94)


Na zozname New York Times Besteseller sa udržali viac ako 60 týždňov za sebou. (rusalka1)