Leviatan se probouzí ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Vítejte v budoucnosti. Lidstvo osídlilo sluneční soustavu, ale ke hvězdám stále nedosáhne. Rádo ale sahá po násilí a křehká rovnováha mezi pozemskou vládou, revolucionáři z vnějších planet a paranoidními korporacemi se může kdykoliv změnit ve válečné peklo. Jim Holden těží led v Saturnových prstencích a rozváží ho k asteroidům Pásu, když se svou posádkou narazí na opuštěnou loď Scopuli. Aniž by o to stáli, spadne jim do klína tajemství, pro které je kdosi ochoten zabíjet – nemilosrdně a v nepředstavitelném měřítku. Detektiv Miller hledá mezi miliardami dalších lidí jednu jedinou dívku, která má to štěstí, že její rodiče jsou dost bohatí na to, aby si to mohli dovolit. Když ho stopa zavede k Jimovi Holdenovi a Scopuli, začínají zdánlivě nesouvisející dílky skládanky zapadat do sebe. Venku v Pásu vládnou odlišná pravidla a jedna malá loď může změnit vesmír....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223236/leviatan-se-probouzi-223236.jpg 4.4269
Série

Expanze 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno (ekniha), Triton
Orig. název

Leviathan Wakes, 2011

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Tyler Franck píše příběhy postav Holden, Amos, Bobbie a Anna. James Abraham píše příběhy postav Miler, Melba, Avasarala, Bull, Prax, Naomi a Alex. Ostatní postavy si rozdělují dle možností a návaznosti. (Terva)


Hlavní roli v připravovaném seriálu na motivy série Expanse Jamese S. A. Coreyho si zahraje Thomas Jane. Syfy si zatím objednalo 10 dílů. (Neenah)


Ocenění

2013 - Cena Akademie sci-fi, fantasy a hororu (Nejlepší SF)