Dvůr mlhy a hněvu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Feyre přežila střet s Amaranthou a vrátila se na Jarní dvůr. Avšak ani zde nemá klidu, protože ji neustále pronásledují vzpomínky na to, co musela udělat, aby osvobodila Tamlina i jeho lid. A stejně tak nemůže zapomenout ani na smlouvu s Rhysandem, s kterým má strávit jeden týden v měsíci. Ač je nyní vznešenou vílou, srdce má stále lidské. A navíc si postupně uvědomuje, že na obzoru se objevuje ještě mnohem větší zlo, než jaké kdy zažila. A tak zatímco se snaží vyznat v zákrutech vílího života, zjišťuje, že její role zachránkyně ještě neskončila. Avšak dokáže se vyrovnat s nebezpečím, které se k ní blíží?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306865/dvur-mlhy-a-hnevu-7Ms-306865.jpg 4.81932
Série

Dvůr trnů a růží / Na dvore z tŕňov a ruží 2.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo
Orig. název

A Court of Mist and Fury, 2016

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

V zahraničí bylo součástí speciální edice (target edition) přidaný krátký příběh s názvem Wings and Embers. Ten se soustředí na setkání Nesty a Cassiana. Příběh lze dohledat na internetu. (zuzak82)


Tkadlenina píseň: Jedná se o starou skotskou baladu Wind and Rain
https://youtu.be/US7xP2o8Wp0 (Svalča)


Kniha Dvůr mlhy a hněvu (A Court of Mist and Fury) vyhrála GoodReads Choice Awards za rok 2016 v kategorii Best Young Adult Fantasy & Science Fiction (57 776 hlasů). (LibraryGirl)