Vetřelci vs. Predátor 2

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Caryn Delacroixová, žijící v oblačníku vznášejícím se vysoko nad vetřelci zamořenou Zemí, nemůže usnout. Do jejího privilegovaného bezpečného světa, do jejích mírumilovných snů se vkrádají děsivé vize o pronásledování, znetvoření a krvavé smrti. Jsou to však jenom noční můry… nebo ne? Nádherná trofejní manželka korporátního magnáta Luciena Delacroixe brzy zjistí, že se noční můry mohou naplnit a že existuje osud horší než smrt – když se na scéně objeví predátor. Ve druhé knize omnibusu najdete mimořádně úspěšný epický příběh Nejnebezpečnější ze všech druhů z pera komiksové superstar Chrise Claremonta a další napínavé příběhy vytvořené řadou špičkových komiksových tvůrců. Vítejte ve válečné zóně. Na jedné straně mimozemská morová nákaza zvaná Vetřelci, na druhé straně krutí vesmírní lovci jménem Predátoři. Vaše šance na přežití: nulová. Dříve než přišla filmová série, dříve než se objevily počítačové hry, před tím vším tu byla komiksová řada. Ta proti sobě jako první postavila dvě nejslavnější filmová monstra a rozjela epickou ságu, táhnoucí se přes celou galaxii. V rukou držíte už druhou knihu z řady Vetřelci vs. Predátor. A v ní vás čeká jeden opravdu monumentální příběh z pera Chrise Claremonta, tvůrce moderních X-Menů. V událostech, které volně navazují na první vetřelčí omnibus, byla Země zbavena mimozemské nákazy, ale přesto je stále ještě nebezpečná a výstrahy před kontaminací visí na každém rohu. Proto většina bohatších lidí žije na luxusním oblačníku, vznášejícím se vysoko nad krajinou. Jsou tu v bezpečí… alespoň dokud sem nedorazí predátor. Ale nejde lovit. Někoho tu hledá. Za příběhem Nejnebezpečnější ze všech druhů už následují kratší epizody z novějšího období. Tyto příběhy se dívají na souboje Vetřelců a Predátorů ze všech možných stran… a dokážou nám, že i vetřelci jsou schopni vývoje. Což ale není moc dobrá zpráva....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43814/vetrelci-vs-predator-2-CSp-43814.jpg 3.635
Série

Dark Horse Omnibus

Žánr
Horory, Komiksy, Sci-fi
Vydáno, BB art, Crew
Orig. název

Aliens vs Predator 2, 2008

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Povídce Štvanice předchází příběh Čistka z omnibusu Vetřelci 6, kde se dozvíme více o původu tajemné androidky Eloise. (yaoiyuri)


Krátké příběhy Levákova pomsta a Štvanice (ta pod názvem Honba) vyšly česky poprvé již v roce 1999 v časopise Crew. (yaoiyuri)

Autoři knihy

Chris Claremont
anglická, 1950
Brian McDonald
americká, 1965
Ian Edginton
britská, 1969
Mark Schultz
americká, 1955
David Ross
kanadská
Barbara Kesel
americká, 1960

Kniha Vetřelci vs. Predátor 2 je v

Přečtených40x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených3x
Knihotéce37x
Chystám se číst9x
Chci si koupit4x
dalších seznamech1x