Čas čarodějnic

od:


KoupitKoupit eknihu

Historička a čarodějnice Diana Bishopová celý svůj život odmítala své nadpřirozené nadání. Očarovaný alchymistický rukopis však do jejího života vnese nevítaný příval magie a najednou se o ni zajímají nejen čarodějnice, ale i démoni a upíři. Záhy se po Dianině boku objeví i záhadný Matthew Clairmont, vědec, válečník a upír. Přestože mezi bytostmi panuje staleté nepřátelství, Diana a Matthew se jen s obtížemi brání vzájemné mrazivé přitažlivosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/92_/92462/cas-carodejnic-cas-carodejnic-lxD-92462.jpg 4.2499
Série:

Čas čarodějnic (1.)

Orig. název:

A Discovery of Witches (2011)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Trailer adaptace: https://m.youtube.com/watch?v=B5qMoVTAwGk Datum premiéry: 14.9.2018 (Lenka.Vílka)


Natáčení seriálu A Discovery of Witches (Čas čarodějnic) podle knih Deborah Harkness začalo v září 2017. V hlavních rolích se představí Teresa Palmer jako Diana Bishop, Matthewem Clairmontem bude Matthew Goode, Dianinu tetu Sarah ztvární Alex Kingston, její přítelkyní Emily pak bude Valerie Pettiford. Louise Brealey si zahraje čarodějku Gillian Chamberlainovou, Owen Teale zvární roli Petera Knoxe, čaroděje a okultního experta, Aiysha Hart bude Matthewova kolegyně, doktorka Miriam Shephardová, Lindsey Duncan pak Matthewova upíří matka Ysabeau. Seriál natáčí produkční společnost Bad Wolf a ve Velké Británii poběží na kanálu Sky One. (ddkk)


Sept-tours je opravdu ve Francii. Ve skutečnosti to ale není sídlo rodu de Clairmontů, nýbrž hotel zvenčí podobný hradu. Můžete si zde zahrát golf, nebo odpočívat. (Arya26)