Cabal - noční rasa

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Děj tohoto hrůzostrašného příběhu, v němž autor kombinuje prvky thrilleru a hororu se odehrává na rozlehlém hřbitově opuštěného kanadského městečka Midian, který obývá „Noční rasa“ – tajemstvím opředené neživé a nemrtvé bytosti. Sem přichází hledat útočiště psychicky labilní mladý muž, který je podezřelý ze spáchání série brutálních zločinů. Je policií zastřelen a sám se stává jednou z oněch pozoruhodných bytostí. Po jeho stopách se vydává jeho dívka, zatímco skutečný vrah zosnuje likvidaci záhrobní říše… Spravedlnosti však v tomto příběhu neunikne nikdo...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4737/big_cabal-nocni-rasa-Lin-4737.jpg 3.7252
Žánr:
Horory, Thrillery, Fantasy

Vydáno: , Mustang
Originální název:

Cabal: The Nightbreed, 1988


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Vydání z roku 2012 obsahuje patnáctistránkový doslov Douglase E. Wintera, převzatý z jeho knihy Clive Barker: The Dark Fantastic + více než čtyřstránkový autorský medailonek od Martina Šusta. (noir)


Podobně jako u novely Hellraiser si i filmové zpracování knihy Cabal - Noční rasa Clive Barker sám osobně zrežíroval. (Mystery13)


V současné době se hovoří o vydání rozšířené verze kultovního filmu podle této knihy. Clive Barker navíc uvažuje o tom, že by v budoucnu napsal druhý a třetí díl. (Mystery13)


Kniha byla zfilmovaná, ovšem zajímavé je, že do této doby se nedostala na český trh v podobě ani DVD, ani videokazet. (Mystery13)